Automobiliu-nuomaSavo klientams, kurie dažnai susiduria su atvejais, kai būtina perveržti keleivius ar krovinius, siūlome pasinaudoti mūsų paslauga - autobusiukų nuoma. Nuomojame mikroautobusus, pritaikytus gabenti įvairius buitinius krovinius (baldus, prekes, kitus daiktus) ar keleivius (iki 9 asmenų). Tiek krovininių mikroautobusų nuoma, tiek keleivinių mikroautobusų nuoma pas mus prieinama puikiomis sąlygomis ir kainomis. Siūlome šią paslaugą išbandyti individualiems asmenims,  užsiimantiems privačiu verslu, ar įmonėms, besiverčiančioms įvairių sektorių veikla.

Poreikis didesnių gabaritų ir galingumo, o svarbiausia, didesnės talpos transporto priemonei gali iškilti tiek asmeniniais, tiek darbo tikslais- dažniausiai tokiu atveju yra pasirenkamas mikroautobusas, o kadangi geros būklės krovininė transporto priemonė yra ne kiekvienam prieinamas pirkinys, mes turime išeitį ir pasiūlymą pasinaudoti mikroautobuso nuoma. Į šią paslaugą įeina tvarkingų krovininių automobilių nuoma ir mikroautobusų nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Todėl net ir gyvendami tolimesniuose Lietuvos miestuose galėsite pasirinkti Jums artimiausią tašką išsinuomoti autobusiukui.

Autobusiukų nuoma leis lengvai ir saugiai pervežti įvairius daiktus ar keleivius. Krovininių mikroautobusų nuoma yra geriausia išeitis smulkiems verslininkams, turintiems užsakymų, kuriuos būtina pristatyti klientams. Mūsų paslauga „autobusiukų nuoma“– tai paprastas ir praktiškas būdas sutaupyti pinigų.

„Autobanga“ automobilių nuomos parkuose turime ir nuomojame mikroautobusus talpinančius iki 9 keleivių bei specialiai krovinių vežimui pritaikytus :

Opel Vivaro (devynvietis); Renault Traffic (devynvietis); Fiat Ducato (krovininis); Iveco Daily (krovininis).

Klientams, kurie nėra pratę vairuoti didesnių gabaritų transporto priemonių arba neturi teisių, tačiau nori iš taško A į tašką B nugabenti keleivius ar krovinį, taip pat gali suteikiame paslaugą - mikroautobusų nuomą su vairuotoju. Jeigu  vairuotoją jau turite arba turi siūlome mikroautobusų nuomą be vairuotojo.

Mikroautobusų ir krovininių automobilių nuoma išsiskiria tokiais privalumais kaip: sustiprintos važiuoklės suteikia mašinoms neabejotiną patvarumą, o dėl specialių, tvirtesnių padangų autobusiukas gali drąsiai pajudėti iš vietos net ir prikrautas pačių sunkiausių krovinių.

Nebeieškokite būdų, kaip transportuoti į lengvąjį automobilį netelpančius daiktus, tiesiog pasinaudokite šiuolaikiška autobusiukų nuoma.

Jei mikroautobusų nuoma nėra tai, ko Jūs ieškojote, kviečiame apsilankyti kitose "Autobanga" siūlomų automobilių kategorijose. Užtikriname, kad pas mus rasite tai, ko ieškote:

 

Jūsų patogumui automobilių nuomą bei mikroautobusų nuomą su vairuotoju arba be vairuotojo siūlome užsisakyti „Autobanga“ būstinėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.