Automobiliu-nuomaIndividualiems asmenims, užsiimantiems privačiu verslu, ar įmonėms, besiverčiančioms įvairių sektorių veikla, reikalinga didelius tvirtumo standartus turinti transporto priemonė. Dažniausiai tokiu atveju yra pasirenkamas mikroautobusas, o neturintiems galimybės nusipirkti tokio tipo mašinos mes turime išeitį –mikroautobuso nuoma. Siūlome pasinaudoti mūsų vykdoma krovininių automobilių nuoma ir mikroautobusų nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

Autobusiukų nuoma leis lengvai ir saugiai pervežti įvairius objektus. Mikroautobusų nuoma yra geriausia išeitis verslininkams, negalintiems nusipirkti tokio tipo automobilio. Mūsų autobusiukų nuoma – tai paprastas ir praktiškas būdas sutaupyti pinigų. Savo automobilių nuomos parkuose turime dviejų tipų mikroautobusų modelius: krovininius keturių durų „Fiat Ducato“ bei „Peugeot Boxer“. Jei neturite vairuotojo, galite pasirinkti mikroautobusų nuomą su vairuotoju. Jei vairuotoją jau turite, siūlome mikroautobusų nuomą be vairuotojo. Mes vykdome mikroautobusų nuomą su vairuotoju arba be vairuotojo VilniujeKaune, Klaipėdoje.

Mikroautobusų ir krovininių automobilių nuoma išsiskiria tokiais privalumais: sustiprintos važiuoklės suteikia mašinoms neabejotiną patvarumą, o dėl specialių, tvirtesnių padangų mikroautobusas gali drąsiai pajudėti iš vietos net ir prikrautas pačių sunkiausių krovinių.

Dėl mikroautobusų turimų privalumų mūsų įmonės atstovai Jums visuomet patars rinktis tik mikroautobusų klasei priklausančius automobilių modelius. Nebeieškokite būdų, kaip transportuoti į lengvąjį automobilį netelpančius daiktus, tiesiog pasinaudokite šiuolaikiška autobusiukų nuoma.

Jei mikroautobusų nuoma nėra tai, ko Jūs ieškojote, siūlome apsilankyti ir apsižvalgyti kitose "Autobanga" siūlomų automobilių kategorijose:

Automobilių nuomą vykdome Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Palangos miestuose bei Lietuvos oro uostuose.