Automobilių nuoma su vairuotoju

Jei šiuo metu negalite ar nemokate vairuoti, bet norite išsinuomoti automobilį, siūlome išeitį – automobilių nuomą su vairuotoju. Mūsų įmonės teikiamos profesionalios vairuotojo paslaugos yra gera išeitis tiems, kurie patys negali vairuoti. Vairuotojų nuomą vykdome Vilniaus ir Klaipėdos miestuose bei Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose patraukliomis kainomis.

Automobilio nuoma su vairuotoju – tai lengvas ir praktiškas būdas pasiekti Jūsų kelionės tikslą. Jums nereiks sukti galvos dėl transporto kamščių ar sudėtingų važiavimo sąlygų, nes važiuosite su profesionaliu vairuotoju. Vilniuje automobilių nuoma su vairuotoju pravers tiems, kurie atvyko iš kito miesto ir sunkiai orientuojasi sostinėje. Automobilis su vairuotoju leis Jums be vargo nuvažiuoti į reikiamą vietą.

Jei Jūsų nedomina automobilių nuoma su vairuotoju siūlome pasižvalgyti po kitas mūsų siūlomų automobilių kategorijas: ekonominiaikompaktiniai, vidutinės klasės, prabangūs, visureigiai, kabrioletai, minivenai, mikroautobusai, automobiliai su vairuotojais, pigi automobilių nuoma (su akcija).

Automobilių nuomą vykdome Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Palangos miestuose bei Lietuvos oro uostuose.