Automobiliu-nuoma

Mikroautobusų nuomos pasirinkimą rasite čia: https://autobanga.lt/8_krovininiai.

 

Mikroautobusai - talpi, lengvai valdoma, funkcionali transporto priemonė puikiai tinkanti ilgoms išvykoms su šeima, persikraustymo metu, šventėms… Mikroautobusų nuoma su vairuotoju išpopuliarėjo kartu su mažesne kaina, kuri vilioja daugelį lietuvių. Jeigu anksčiau atrodė, kad mikroautobuso nuoma yra sudėtinga ir nemažos investicijos reikalaujanti paslauga, tai šiuo metu susipažinę su galimybėmis žmonės džiaugiasi ekonomišku ir patraukliu sudėtingų situacijų sprendimu.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Mikroautobusų nuoma Vilniuje gali tapti gera pagalba persikraustant, autobusiuko nuoma dažnai pasirenkama nusprendus pakeisti gyvenamą vietą. Lietuviai - kaupūs žmonės, tad natūralu, kad persikraustymas su lengvąja mašina yra beveik neįmanomas. Alternatyva - samdyti perkraustytojų komanda, tačiau dažniausiai ši paslauga kainuoja kelis dešimtis arba net kelis šimtus kartų brangiau nei tik mikroautobuso nuoma.
Trumpalaikė transporto priemonės nuoma galima kartu su vairuotoju arba be jo. Kadangi persikraustant daugelis suskoncentravęs tiek kitomis smulkmenomis - siūlome pasinaudoti galimybe ir nuomotis su vairuotoju, kuris suras trumpiausią, tačiau tuo pačiu ir saugiausią kelią iš taško A į tašką B.
Krovininio transporto nuoma leis pamiršti persikraustymo rūpesčius. Išsinuomoti mikroautobusą Vilniuje pravers ne tik persikraustant, bet ir šventėms, kelionėms ir pan.

Mikroautobusų nuoma Kaune

Devynių vietų mikroautobusai dažnai pasirenkami ir kelionėms, kadangi keliauti vienoje transporto priemonėje yra kur kas linksmiau ir, žinoma, taupiau. Kelionėms populiariausia mikroautobuso nuoma be vairuotojo, tačiau tai tik alternatyva. Štai kelionėms į užsienį tikrai geriau ir paprasčiau keliauti be samdyto vairuotojo. Tuo tarpu mergvakariui arba bernvakariui, kurių metu planuojamos kelionės Lietuvos ribose - geriausia rinktis 9 vietų mikroautobusą su vairuotoju. Kodėl? Neilgoms kelioms, juolab šventėms, siūlome visiškai pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti. Juk visi kelionės dalyviai nori jaustis puikiai, o vairavimas - atsakingas darbas. Taigi, palikite jį tam, kuris mielai keliaus Jūsų nurodytu maršrutu. Mikroautobusų nuoma Kaune pravers ne tik šventėms ir kelionėms, bet ir persikraustant.

Mikroautobuso nuoma Klaipėdoje

Autobusiukų nuoma šiuo metu labai populiari kelionėms į užsienį, o ypač smagu keliauti pajūriu. Vis daugiau lietuvių atranda keliavimo malonumus ir nusprendžia juos įamžinti pasirinkdami ne lėktuvą, tačiau žeme važiuojančią transporto priemonę. Mikroautobusai kelionei suteikia papildomo žavesio, pamatoma daugiau nuostabių Europos vietų, patiriami nauji įspūdžiai, atrandami nauji santykiai. Dažnai keliaujant mikroautobusu svarbiausia ne tikslas, tačiau kelionės eiga. Klaipėdoje autobusiuko nuoma pravers ne tik nusprendus keliauti, bet ir švenčiant mergvakarį/bernvakarį ar kitas progas bei persikraustant į kitą gyvenamąją vietą.

Keleivinių mikroautobusų nuoma

Krovininių mikroautobusų nuoma, keleivinių mikroautobusų nuoma ir kitų transporto priemonių nuoma - mūsų kasdieninė duona, tad stengiamės klientams pasiūlyti tai, kas padėtų įgyvendinti jų norus. Ir jokio skirtumo ar tai persikraustymo troškimas, ar noras apkeliauti visą Lietuvą su visa šeima.

 • Siūlome platų skirtingų markių mikroautobusų numos pasirinkimą, kad kiekvienas rastų tokią transporto priemonę, kuri tenkintų jo poreikius:  Iveco Daily, Fiat Ducato, Opel Vivaro, Renault Traffic, Chrysler Grand Votager. Nežinote, kuri transporto priemonė labiausiai atitinka Jūsų poreikius? Susisiekite - nuspręsime kartu.
 • Mūsų biurai įsikūrę net keturiuose Lietuvos miestuose, kad netektų ilgai vykti norint pasiimti užsisakytą transporto priemonę. Laukiame jūsų Klaipėdoje (senamiestyje), Palangoje (oro uoste), Kaune (oro uoste), Vilniuje Savanorių prospekte, Vilniaus senamiestyje ar Vilniaus oro uoste . Naujų mikroautobusų nuoma - visiems, kurie nori gyventi paprasčiau.
 • Norime, kad klientų norai virstu realybe, tad Baltijos šalių ribose neribojame kilometražo. Galimos kelionės tiek Lietuvoje, tiek į užsienį, ir parai, ir mėnesiui… Kiekvienam pagal jo poreikius.
 • Pagal kiekvieno kliento norus teikiame ir skirtingus mikroautobusus. Vienuose integruota mechaninė pavarų dėžė, kituose - automatinė. Kaip keliauti patogiau Jums?
 • Galite pasirinkti, ar reikalinga nuoma su vairuotoju, ar be vairuotojo. Jeigu iki šiol niekada nevairavote mikroautobuso, žinoma, reikėtų pasinaudoti galimybe užsisakyti ir vairuotojo paslaugas. Neapsunkinkite sau kelionės. Ypač, kuomet reikalingas krovininis autobusiukas.
 • Autobusiuko nuoma siūloma su visais reikalingais dokumentais, tad kelionės metu jauskitės saugūs. “Autobanga” viskuo pasirūpins už Jus.
 • Nuodugniai atsakome į visus klausimus, padedame pasirinkti, konsultuojame bei atveriame galimybes palengvinti savo kelionę arba pamiršti persikraustymo vargus.

Mikroautobusas - galimybė greitai ir paprastai atlikti sudėtingus darbus. “Autobanga” tikslas - dar labiau juos palengvinti, tad kreipkitės į tuos, kurie žino daugiausiai.

Krovininių mikroautobusų nuoma

Tiek keleivinio, tiek krovininių automobilių nuoma yra geras pasirinkimas. Klientai, kurie jau išbandė paslaugas Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje tikina, kad tai kas daroma su lengvąja mašina - su mikriuku kelis kartus greičiau, paprasčiau, patogiau ir, nuostabiausia, dažnai net pigiau!

 1. Busiukų nuoma yra populiari ne tik tarp fizinių, tačiau taip pat ir tarp juridinių asmenų. Kai reikia pervežti krovinius - mikroautobusų nuoma Klaipėdoje dažnai yra vienintelė alternatyva. Juk įsigyti nuosavą autobusiuką gali ne visi. Tiesa, nuomos galimybės yra plačios, tad pasinaudokite tuo. Juolab, siūlome įvairų mikroautobusų pasirinkimą: Iveco Daily, Fiat Ducato, Opel Vivaro, Renault Traffi, Renault Kangoo, Peugeot Partner. Seniai svajojote išbandyti kurią nors markę? Galbūt geriausias laikas yra dabar?
 2. Krovininiai mikroautobusai yra tvirti, atitinka aukščiausius reikalavimus, visada klientui perduodami sutvarkyti, taigi užtikrinama, kad net ir sunkūs kroviniai bus pervežti greitai ir be jokių problemų.
 3. Negalite vairuoti mikroautobuso pats? Neturite tam galimybių? Mikroautobuso nuoma Kaune su vairuotoju - išeitis. Vairuotojas - Jūsų paslaugoms, tad važiuos Jums patogiu maršrutu.
 4. Ir ilgalaikė, ir trumpalaikė mikroautobuso nuoma populiari ne tik darbo dienomis, tačiau ir švenčių metu. Vestuvėms arba ekskursijoms mikroautobusai dažniausiai reikalingi savaitgaliais. Mes suteikiame galimybę juos išsinuomoti tada, kai Jums jo reikia.

Mikroautobuso nuomos kaina

Mikroautobuso nuomos kaina varijuoja priklausomai nuo kelių pagrindinių veiksnių, tad norėdami susižinoti konkretaus mikroautobuso kainą tam tikram laikotarpiui - siūlome skambinti. Ypač tokiu atveju, kai nežinote, koks mikroautobusas Jums labiausiai tinka. Kartu surasime tinkamiausią variantą.

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju, o gal be jo… Kokį autobusiuką pasirinkti?

Siūlome platų skirtingų mikroautobusų pasirinkimą, tad norintiems susirasti tinkamiausią - teks palyginti kelis variantus. Jeigu neturite laiko - susisiekite su mumis. Kartu surasime tokį mikroautobusą, kuris Jums tinka labiausiai.
Pirmiausia, žinoma, ieškoti reikia susikonkretinus, ar Jums reikalingas keleivinis, ar krovininis autobusas.  “Autobanga” teikia plačią tiek vienų, tie kitų pasiūlą, tad ieškodami neskubėkite. Devynvietis autobusiukas gali turėti 4 arba 5 duris, tad priklausomai nuo to, kokį krovinį planuojate vežti - reikia rinktis konkrečią transporto priemonę. Taip pat naudinga peržiūrėjus pasiūlymus nuspręsti, kokią pinigų sumą galite skirti nuomai. Keleivinis mikroautobusiukas kainuoja skirtingai, kadangi skiriasi ir transporto priemonės charakteristikos. Turint biudžetą lengviausia yra kreiptis į mus ir pagal galimybes pasiūlysime Jums tinkamą mikroautobusą. Žinoma, reikia nuspręsti, ar jums reikalingas vairuotojas ar norite keliauti be vairuotojo. “Autobanga” suteikia galimybę savarankiškai vairuoti asmenims, kurie yra vyresni nei 20 metų amžiaus ir turi ne mažesnį nei vienerių metų vairavimo stažą.
Ieškodami tinkamiausios transporto priemonės nepamirškite, kad siūlomos priemonės gali būti su užstatu ir be užstato. Skiriantis nuomos galimybėms tuo pačiu skiriasi ir rezervacijos mokestis. UŽSTATAS IMAMAS VISADA.
Žinoma, ieškodami tinkamiausio mikroautobuso galite įvertinti ir markę. Jeigu esate kurio nors gamintojo gerbėjas - rinkitės jį. Ieškodami mikroautobuso, taip pat apsispręskite, ar Jums patogiau keliauti su mechanine, ar automatine pavarų dėže. Jeigu planuojate vairuoti pats  - tai labai svarbu. Juk norisi, kad kelionė būtų patogi ir nesukeltų papildomų keblumų.

Mikroautobusų nuoma be vairuotojo: kai galimybės pranoksta lūkesčius…

Mikroautobusų nuoma - patogus ir paprastas būdas perveržti krovinius, daiktus, gyvūnus, žmones… Tai komfortabilus būdas keliauti, atrasti, smagiai paminėti šventes ir paprasčiausiai daugiau laiko praleisti su mylimais žmonėmis, su draugais. Nevarkite bandydami į lengvąja mašiną sutalpinti daug daiktų arba 6 žmones (tai pažeidžia LR įstatymus) - rinkitės mikroautobusą su kuriuo viskas tiesiog paprasčiau.

Jeigu Jums reikalingas ne mikroautobusas - “Autobanga” siūlo platų ir kitų transporto priemonių pasirinkimą. Viskas tik dėl klientų!

Mikroautobuso nuoma - tai ne tik galimybė gauti transporto priemonę. “Autobanga” siūlo kokybiškas, klientų poreikius tenkinančias, aukščiausios klasės paslaugas, kurios vis tobulinamos. Mums labai svarbu, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas rezultatu, kad jo poreikiai būtų įgyvendinti, kad mikroautobusas taptų ne tik pervežimo priemone, tačiau ir patrauklia gyvenimą lengvinančia paslauga. Visos mūsų transporto priemonės yra sutvarkytos, tinkamai paruoštos, turi visus dokumentus ir tai garantuoja, kad net ir pati tolimiausia kelionė bus maloni ir komfortabili. Kelionės metu galite naudotis puikiai veikiančiu kondicionieriumi, kokybiška muzikos sistema, pasinaudoti kavos puodelio laikikliu… Šiuo metu net ir pačios ilgiausios kelionės yra tikras malonumas. Pasinaudokite tuo!