Platų ekonomiškų automobilių nuomos pasirinkimą rasite čia: https://autobanga.lt/1_ekonomine.

 

Šiuolaikiškam ir gamta besirūpinančiam žmogui, norinčiam kelionės tikslą pasiekti ne tik greitai ir patogiai, bet, svarbiausia, nekenkiant gamtai, siūlome išbandyti ekonomiškų automobilių kategoriją. Ekonomiški automobiliai pagaminti šiuolaikinėmis technologijomis, todėl yra itin patikimi. Ekonomiškų automobilių nuoma Vilniuje ar kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose užtikrins patogią, taupią ir ekologišką kelionę.

Pasirinkę ekonomiškos klasės automobilį ne tik sutaupysite, tačiau galėsite mėgautis malonia kelione su stilingu, patogiu, naujos kartos automobiliu. Ekonomiški automobiliai tinka ne tik ilgoms kelionėms, bet kuo puikiausiai prisitaiko ir prie dinamiško miesto ritmo. Mašinų spūstys, gausybė šviesoforų mieste lemia dideles kuro sąnaudas. Jei nenorite išleisti daug pinigų ir mažinti kuro sąnaudas, ekonomiškas miesto automobilis – geriausias pasirinkimas. Taupus ir sklandus judėjimas didmiesčiuose – vienas didžiausių prioritetų, tad to siekiantiems rekomenduojame pasinaudoti ekonomiškų automobilių nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Palangoje.

Ekonomiškų automobilių nuoma turi nemažai privalumų: ekologiškumo puoselėjimas, draugiškumas gamtai ir mažos kuro sąnaudos Šios mašinos nereikalauja daug kuro, tad ir jų išmetamas CO2 kiekis yra nedidelis. Ekonomiškas šeimyninis automobilis ar didelis ekonomiškas automobilis puikiai tiks šeimos kelionei. Jei planuojate keliauti vienas, siūlome rinktis ekonomišką mažą automobilį. Taip pat galite pasirinkti ekonomišką dyzelinį automobilį ar ekonomišką benzininį automobilį. Ekonomiškas ir galingas automobilis ne tik mažiau teršia aplinką, bet ir sunaudoja nedaug kuro.

Mūsų ekonominės klasės automobiliai, pavyzdžiui, VW Polo, Ford Fiesta, Toyota Yaris, Opel Corsa ir kiti, taip pat pasižymi ir puikia aerodinamika. Tad jeigu Jums rūpi greita, ekonomiška bei nekenkianti aplinkai kelionė, kviečiame pasinaudoti ekonomiškų automobilių nuoma Vilniaus ir Klaipėdos miestuose bei Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose.

Jei visgi ekonomiškų automobilių nuoma nėra Jums prioritetas, siūlome išsirinkti iš gausybės kitų automobilių tipų, tokių kaip: 

Automobilių nuomą vykdome Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Palangos miestuose bei Lietuvos oro uostuose.