Ekonomiški automobiliai – šiandien bene vieni labiausiai vertinamų transporto priemonių. Jų įvairovė ir galingumas leidžia be vargo keliauti tiek mieste vienam asmeniui, tiek leistis į ilgesnes keliones su visa šeima. Ekonomiškas mažas automobilis bei didelis ekonomiškas automobilis sunaudoja  nedidelius kuro kiekius, neteršia gamtos kaip itin galingos mašinos, tad yra tinkamos pačioms įvairiausioms kelionėms. Įmonės „Autobanga“ siūloma ekonomiškų automobilių nuoma – geras būdas sutaupyti ir greitai pasiekti kelionės tikslą.

Pastaruoju metu itin aktuali tema – gamtos saugojimas bei ekologiškumas – taip pat glaudžiai siejasi ir su automobiliais. Tačiau pasirinkus ekonominę klasę būsite tikri, jog automobilis į aplinką išmeta minimaliai CO2 dujų ir neteršia oro. Negana to, saugodami gamtą, saugosite ir savo pinigus, išleidžiamus kurui: ekonomiški automobiliai nereikalauja didelių kuro sąnaudų, todėl kuro baką reiks pildyti rečiau.

Šios klasės nedideli automobiliai, tokie kaip „Toyota Yaris“, „VW Polo“ ir kiti yra puikiai pritaikyti greitam miesto judėjimui. Manevringi, maži, ekonomiški automobiliai lengvai juda tiek siauromis, tiek plačiomis miestų gatvėmis, juos nesunku pastatyti stovėjimo aikštelėse.

Ekonomiškas miesto automobilis gali būti ir kiek didesnis: ekonomiškas ir galingas automobilis, pavyzdžiui, „Ford Fiesta Diesel“, yra kur kas talpesnis, manevringesnis, todėl tinka šeimoms. Jame lengvai telpa ir gali patogiai sėdėti vairuotojas bei keleiviai, pavyzdžiui, vaikai, vaikiškose kėdutėse. Ekonomiškas šeimyninis automobilis turi ir didesnę bagažinę, tad mašina galima transportuoti daugiau daiktų vienu metu. Erdvus ir minkštas salonas kiekvienai šeimai leis mėgautis patogia kelione.

„Autobangos“ automobilių parke Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Palangoje turime įvairių modelių ekonomiškų automobilių. Pasirinkite modelį iš svetainėje pateikiamo asortimento ir rezervuokite internetu Jums priimtiniausią ekonominės klasės mašiną. Ekonomiškas dyzelinis automobilis arba ekonomiškas benzininis automobilis nuomojamas išties patrauklia kaina.

Jei visgi ekonomiškų automobilių nuoma nėra Jums prioritetas, siūlome išsirinkti iš gausybės kitų automobilių tipų, tokių kaip: kompaktiniaividutinės klasėsprabangūsvisureigiaikabrioletaiminivenaimikroautobusaiautomobiliai su vairuotojaispigi automobilių nuoma (su akcija).

Jei nežinote, kokį automobilį Jums verta išsinuomoti, susisiekite su „Autobanga“ komanda nurodytais kontaktais.