Trumpalaikė automobilių nuoma

 

Viena iš mūsų įmonės UAB „Autobanga“ teikiamų paslaugų yra įvairiausių kategorijų bei modelių trumpalaikė auto nuoma. 


Nesvarbu, kokiam laikotarpiui yra reikalingas automobilis — dienai, savaitei, savaitgaliui ar mėnesiui — mūsų įmonėje galima lengvai bei už prieinamą kainą pasinaudoti trumpalaike automobilio nuoma Vilniuje bei kituose šalies ar kaimyninių valstybių miestuose. Esant reikalui mūsų įmonė UAB „Autobanga“ gali išnuomoti automobilį nuo vienos dienos iki dviejų mėnesių, o toks pasirinkimas klientui taip pat žada ir daugelį kitų privalumų.

Trumpalaikė automobilių nuoma Vilniaus ir Klaipėdos miestuose bei Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose — tai trumpam laiko tarpui suteikta galimybė klientui naudotis įmonės UAB „Autobanga“ turimomis transporto priemonėmis. Dažniausiai tokios paslaugos poreikį jaučia tautiečiai, gyvenantys užsienyje ir į Lietuvą grįžtantys per didžiąsias metų šventes, atostogų metu ar ypatingoms progoms. Trumpalaikė automobilių nuoma jiems būna pati geriausia išeitis nevaržomai judėti šalies viduje tik jiems patogiais maršrutais bei laiku. Žinoma, šio pobūdžio nuoma gali nevaržomai naudotis ne tik emigrantai, bet ir kiti asmenys. Išsinuomojus įvairių kategorijų transporto priemones, mūsų klientams neteks sukti galvos, kaip pasiekti kelionės tikslą — su „Autobangos“ automobilių nuomos parku važiuosite patogiai ir saugiai.

 

Trumpalaikės veiklos privalumai:

  • nevaržomas judėjimas ne tik Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje), bet ir kaimyninėse šalyse;

  • trumpalaikė automobilių nuoma nuo vienos dienos iki dviejų mėnesių laikotarpio;

  • lanksti ir protinga trumpalaikės automobilių nuomos kaina;

  • platus pasirinkimas iš turimo naujų automobilių nuomos parko.

Taip pat UAB „Autobanga“ per visą trumpalaikės nuomos laikotarpį užtikrina:

  • tvarkingus automobilius ir patikrintą jų techninę būklę;

  • mašinų draudimą civilinės atsakomybės ir KASKO draudimu;

  • draudiminių ir nedraudiminių įvykių sklandų administravimą;

  • pagalbą kelyje sugedus automobiliui ar įvykus kitoms nenumatytoms situacijoms;

  • vieno automobilio pakeitimą kitu nelaimės ar sugedimo atveju;

  • įvairių mašinų modelių iš skirtingų kategorijų pasirinkimą (net neradus reikiamo automobilio, visada pasiūlysime labai panašią transporto priemonę).

Jei Jus domina trumpalaikė aautomobilių nuoma, automobilius galite rinktis iš tokių kategorijų kaip: ekonominiaikompaktiniai, vidutinės klasės, prabangūs, visureigiai, kabrioletai, minivenai, mikroautobusai, automobiliai su vairuotojais

Leiskite mums pasirūpinti komfortišku automobiliu Jūsų verslo ar laisvalaikio kelionei.