Automobiliu-nuoma

Vienatūrių, minivenų automobilių nuomos pasirinkimą rasite čia: https://autobanga.lt/6_vienaturiai.

Sukate galvą, kaip nugabenti nedidelį, bet į lengvąją mašiną netelpantį krovinį? Neįsivaizduojate, kaip galėtų sutilpti septyni žmonės vienoje mašinoje? Mūsų įmonė UAB „Autobanga“ yra pasiruošusi Jums padėti ir siūlo pasinaudoti puikia išeitimi — vienatūrių nuoma. Pasinaudokite miniveno nuoma ir lengvai bei patogiai gabenkite didenius krovinius.

Vienatūriai, kitaip dar vadinami minivenai, yra ypač patvarios sandaros, tad yra patikimi vežant daugiau žmonių ar vežant nedidelius krovinius. Mūsų automobilių nuomos parkuose yra trijų rūšių vienatūrių transporto priemonių modeliai, tai — penkių durų „Mazda 5“, taip pat 5 durų „Chrysler Grand Voyager“ bei penkiaduris vienatūris, turintis devynias sėdimas vietas „Opel Vivaro“. Mūsų siūloma vienatūrių, minivenų automobilių nuoma gali tapti vienu patogiausių išsigelbėjimų norint sutalpinti vienoje daugiau asmenų ar didesnių krovinių.

Vis dar svarstantiems apie patvarią transporto priemonę pritaikytą didesniems svoriams vežti mūsų įmonė siūlo nedvejoti ir pasinaudoti ekonomiškų vienatūrių, minivenų nuoma.

Klientams, nesusidomėjusiems vienatūrių, minivenų nuoma siūlome apsilankyti kitose mūsų siūlomose nuomojamų automobilių kategorijose:

Automobilių nuomą vykdome Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Palangos miestuose bei Lietuvos oro uostuose.