Prabangių automobilių nuoma

Prabangių automobilių nuoma — tai geriausias pasirinkimas tiems, kuri vertina komfortą, estetiką ir  gyvenime nuolatos palaiko gerą stilių. Prestižinių automobilių nuoma garantuoja būtent tokias keliones - stilingas ir patogias.

„Autobangos“ transporto priemonių nuomos parkuose yra siūlomas platus prabangios bei sportinės klasės automobilių asortimentas, todėl net ir itin rafinuoto skonio klientai atras sau tinkamą mašiną.

Į prabangių automobilių kategoriją įeina prabangūs ir prestižiniai automobiliai. Jeigu visada svajojoje vairuoti BMW, Mercedes ar Lexus, šių gamintojų automobilius rasite pas mus. Kiekvienas prabangus automobilis, stovintis „Autobanga“ aikštelėse, turi integruotas pažangias klimato kontrolės sistemas, ABS sistemą, lietaus daviklius. Juose taip pat įrengtos modernios sistemos, turinčios specialius daviklius ir vaizdo kameras, leidžiančios saugiai pasistatyti automobilį ankštose vietose. Tiek kompaktiškesnis, tiek didelis prabangus automobilis suteiks Jūsų kelionei daug malonumo.

Prabangių automobilių nuoma užtikrins, kad klientai galėtų džiaugtis stilingu mašinos salono dizainu: maksimaliai mėgautis šio tipo automobiliuose įrengta puikia audio aparatūra padės iš natūralių vidaus apdailos medžiagų pagamintos automobilio salono detalės - jos apsaugo nuo pašalinio triukšmo.

Prabangus automobilis yra tinkamiausias pasirinkimas, jeigu prioritetą skiriate prabangai, prestižui ir estetikai. Šiuos automobilius nuomojasi klientai, kuriems ne tik svarbu nukeliauti į reikiamą vietą, bet ir padaryti tai stilingai. Tad norintiems kelionės metu jaustis saugiai ir tuo pačiu metu mėgautis prabanga, mes siūlome nuomotis prestižinės klasės automobilius. Galime užtikrinti, kad kartą išsinuomoję prestižinį automobilį, daugiau niekada nebenorėsite rinktis kitos klasės automobilio. Taip pat garantuojame, kad jus sužavės ir galingų, sportinių automobilių nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Palangoje.

Jei prabangūs automobiliai nėra tai, ko Jūs ieškojote, kviečiame pasižvalgyti po kitas mūsų siūlomas automobilių nuomos kategorijas: ekonominiaikompaktiniai, vidutinės klasės, prabangūs, visureigiai, kabrioletai, minivenai, mikroautobusai, automobiliai su vairuotojais, pigi automobilių nuoma (su akcija).

„Autobanga“ prabangius automobilius nuomai galite rasti bene kiekviename didžiajame Lietuvos mieste. Automobilių nuomos paslaugas vykdome Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Palangos miestuose bei Lietuvos oro uostuose.