Auto nuoma

 

UAB „Autobanga“ - per ilgą penkiolikos metų laikotarpį didelę patirtį sukaupusi įmonė, savo klientams siūlanti pačių įvairiausių kategorijų ir modelių automobilių nuomą.

Savo klientams mes norime pasiūlyti tik pačius saugiausius, patogiausius bei naujus automobilius už Jums palankiausią kainą. Daugiau nei 150 transporto priemonių iš viso turinti mūsų įmonė leidžia savo klientams rinktis.

Siūlomi mašinų nuomos tipai:

  • Trumpalaikė mašinos nuoma (pasirinkę trumpalaikę mašinos nuomą, klientai turės galimybę ja važinėtis iki nuo vienos dienos iki 2 mėnesių laikotarpiu);
  • Ilgalaikė transporto nuoma (sklandžiam Jūsų veiklos užtikrinimui bei plėtrai mes pasiruošę išnuomoti bet kurį automobilį iš didelio sąrašo skirtingų charakteristikų auto priemonių);
  • Mašinos nuoma kartu su patyrusiu vartotoju (iškilus sunkumams ar neturint vairuotojo pažymėjimo mūsų įmonė kiekvienam savo klientui yra pasiryžusi rezervuoti ne tik pageidaujamą mašiną, bet ir savo darbą puikiai išmanantį vairuotoją, kuris nuomos sutartyje numatytą laiką galės Jus pristatyti į bet kurią Lietuvos, ar užsienio šalies vietą).

UAB „Autobanga“ veikla siekiame patenkinti žmonių keliavimo poreikį ir nenutrūkstantį mobilumą, dėl to įrengėme ne vieną automobilių nuomos punktą. Mus galite rasti pačiame Vilniaus senamiestyje, viename iš sostinės rajonų — Naujamiestyje, Savanorių prospekte, Klaipėdoje, taip pat Vilniaus, Kauno bei Palangos oro uostuose. Suprasdami vartotojų poreikius, prisitaikėme prie klientų norų ir sukūrėme lanksčią auto nuomos sistemą, kuri leidžia kiekvienam lengvai pasinaudoti įvairaus transporto nuoma.

Mes siekiame, kad net ir mažiausi asmenų lūkesčiai būtų pateisinti, tad suteikiame galimybę automobilius nuomotis iš tokių kategorijų: ekonominės, kompaktinės, vidutinės, prabangios klasių, taip pat kabrioletų, vienatūrių, mikroautobusų ir 4x4 visureigių kategorijų.

UAB „Autobanga“ siūlo: 

  • Ne senesnius nei 5 metų automobilius, kurie yra puikios techninės būklės, už priimtiniausią kainą;
  • Automobilio nuomą su patyrusiu vairuotoju;
  • Trumpalaikę arba ilgalaikę automobilių nuomą;
  • Nuomojamų automobilių paėmimą ir grąžinimą ne tik tuose pačiuose, bet ir skirtinguose nuomos punktuose Lietuvoje, bei kitose užsienio šalyse;
  • Įvairiose nenumatytose situacijose pagalbą kelyje visomis savaitės dienomis 24 valandas per parą;
  • Galimybę už teikiamą paslaugą atsiskaityti Jums patogiu būdu: grynaisiais pinigais, bankiniu pavedimu, debetine ar kreditine kortele;
  • Kitas papildomas paslaugas (pvz.: vaikiškų kėdučių, navigacijos sistemų, 4G/LTE WiFi modemų nuomą).

 

Gerbiame visus savo klientus, o patiems lojaliausiems dovanojame nuolaidų korteles, su kuriomis visų transporto priemonių nuomai visus metus bus taikoma nuo 10 iki 20 % nuolaida.

Mūsų mašinas galite rezervuoti Jums patogiu būdu greitai ir patogiai. Auto nuomos paslaugas teikiame Vilniuje, Kaune, Palangoje ir Klaipėdoje.

Išklausydami savo klientų pageidavimus, stengiamės pasiūlyti geriausią turimą variantą ir būti mėgstamiausia transporto nuomos kompanija.