Automobiliu-nuoma

Visureigių ar džipų nuomos pasirinkimą galite rasti čia: https://autobanga.lt/5_4x4-visureigiai.

UAB „Autobanga“ galvoja apie visus mūsų klientams galinčius iškilti nepatogumus bei pageidavimus ir šiandien kiekvienam siūlo rinktis iš daugiau nei dešimt skirtingų visureigių klasės automobilių. Norintiems naudotis visureigių nuoma Lietuvoje, gauti sedaną ar kitą visureigį Vilniuje bei kituose miestuose įsikūrusiose mūsų įmonės atstovybėse tereikia tik iš anksto rezervuoti norimą variantą arba pasiteirauti mūsų atstovų telefonu ar elektroniniu paštu.

Visureigio tipo mašinos yra skirtos didesniam pravažumui. Išskirtinis ir įvairioms kelionės sąlygoms pritaikytas šios klasės automobilių dydis bei matmenys leidžia įveikti net ir sunkiausias kelio kliūtis be didelio vargo. Visureigiai yra kiek trumpesni ir aukštesni, tad dėl šios priežasties yra dažnai naudojami pravažiuoti net ir ekstremalesnėse nei įprastai situacijose.

Mūsų įmonė „Autobanga“ siūlo pasinaudoti ir prabangių visureigių nuoma, todėl ieškantiems būtent tokios kategorijos modelių siūlome atidžiau pasižvalgyti po 4x4/visureigių ar sedanų nuomos skiltį ir išsirinkti tinkamiausią variantą.

Mes siūlome visureigių, džipų nuomą Vilniuje bei kituose Lietuvos miestuose.

Tiems, kurių nesdomino visureigių, džipų nuoma, siūlome apsilankyti ir pasižvalgyti Jums labiau tinkančio automobilio po kitas mūsų siūlomas kategorijas: 

Automobilių nuomą vykdome Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Palangos miestuose bei Lietuvos oro uostuose.