Kompaktinių automobilių nuoma

Bene populiariausi kėbulo tipai „hečbekas“ bei „sedanas“ ir platus kompaktinės klasės automobilių pasirinkimas – siūlome rinktis greitas ir prie įvairių važiavimo sąlygų lengvai prisitaikančias transporto priemones iš didelio „Autobangos“ automobilio parko. Kompaktinės klasės automobilių nuoma gera kaina siūloma didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje) bei kitose Baltijos šalyse. Pasinaudokite itin patogia auto nuomos rezervacija internetu.

Kompaktiniai automobiliai daugelio vairuotojų yra mėgiami dėl savo mobilumo: su jais nėra sunku manevruoti tiek mieste, tiek nuošalesnėse gatvėse. Be to, kompaktinė klasė pasižymi lankstumu ir greičiu. Toks kėbulo tipas, kaip hečbekas ar sedanas, visame pasaulyje jau kuris laikas užima stabilias pozicijas patogumo ieškančių vairuotojų tarpe. Kompaktiniai automobiliai tinkami beveik visoms gyvenimo situacijoms.

Rekomenduojame rinktis tokius mūsų turimus kompaktinės klasės automobilius: „Mazda 3“, „Opel Astra Diesel“, „VW Golf VII“ ir kitus.

Pasinaudokite kompaktinių automobilių nuoma visoje šalyje. Atvykite į lokalius „Autobangos“ biurus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Palangoje arba rezervuokite reikalingą mašiną internetu. Patyrusi komanda patars ir padės išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius ir finansines galimybes atitinkantį auto nuomos variantą.

Jei kompaktinių automobilių nuoma nėra tai, ko ieškote, siūlome pasižvalgyti po kitas mūsų siūlomų automobilių kategorijas: ekonominiaikompaktiniaividutinės klasėsprabangūsvisureigiaikabrioletaiminivenaimikroautobusaiautomobiliai su vairuotojaispigi automobilių nuoma (su akcija).