Mikroautobusų nuoma

 

Mikroautobuso nuoma yra parankus sprendimas tiems, kurie užsiima gamybine veikla ar krovinių pervežimu iš vienos vietos į kitą. Šios transporto priemonės kiekvienam prireikia bent kartą gyvenime – ar tai būtų su darbu susijusi veikla, ar toks buitinis dalykas kaip kraustymasis iš vieno buto į kitą ir daiktų pervežimas. Siūlome pasinaudoti mūsų teikiama krovininių automobilių nuoma bei mikroautobusų nuoma visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje.

Įvairaus tipo objektus ir krovinius bus paprasta ir nesunku pervežti mikroautobusu. Mikroautobusų nuoma yra tinkamiausia išeitis pradedantiems verslininkams, kurie dar negali patys įsigyti tokio tipo automobilio. Mūsų mikroautobusų nuoma – tai praktiškas būdas sutaupyti pinigų ir atlikti visus reikalingus darbus. „Autobanga“ automobilių nuomos parkuose laikome dviejų modelių mikroautobusų variantus: krovininius keturių durų „Fiat Ducato“ ir „Peugeot Boxer“. Jei nesate tikri, ar suvaldysite didesnių gabaritų automobilį, siūlome mikroautobusų nuomą Vilniuje su vairuotoju. Jei vairuotoją jau turite, galite pasinaudoti mikroautobusu nuoma be vairuotojo. „Autobanga“ gali pasiūlyti mikroautobusų nuomą tiek su vairuotoju, tiek be vairuotojo Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje.

Krovininių automobilių nuoma yra patraukli dėl tokių privalumų, kaip: sustiprintos važiuoklės ir jų suteikiamas patvarumas; specialios, tvirtesnės padangos, dėl kurių mikroautobusas gali galingai pajudėti iš vietos net ir sunkiai prikrautas.

Jeigu mechaninė pavarų dėžė yra jums nepažįstama ar neperprastas jos valdymas, siūlome mikroautobusų su automatine pavarų dėže nuomą. Dar viena mūsų teikiama paslauga - mikroautobusų nuoma vestuvėms Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje.

Dėl mikroautobusų turimų privalumų mūsų įmonės atstovai Jums visuomet patars rinktis tik mikroautobusų klasei priklausančius automobilių modelius.

Jei mikroautobusų nuoma nėra Jūsų ieškoma transporto priemonė, kviečiame apsilankyti ir apsižvalgyti kitose „Autobanga“ siūlomų automobilių skiltyse: ekonominiaikompaktiniai, vidutinės klasės, prabangūs, visureigiai, kabrioletai, minivenai, mikroautobusai, automobiliai su vairuotojais, pigi automobilių nuoma (su akcija).

Automobilių nuomos paslaugas siūlome Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Palangos miestuose bei Lietuvos oro uostuose.