Visureigių, džipų nuoma

Jeigu jūsų lengvajame automobilyje netelpa didesnio dydžio krovinys, o jį būtinai reikia pergabenti, arba norite su visa grupele draugų vienu automobiliu iškeliauti į kitą miestą ar gamtą, galime padėti. Mūsų įmonė UAB „Autobanga“ siūlo pasinaudoti puikia išeitimi ir mūsų teikiama paslauga— vienatūrių nuoma. Pasinaudoję miniveno nuoma galėsite lengvai bei patogiai gabenti ir pervežti didesnių gabaritų krovinius.

NVienatūriai yra dar vadinami minivenai - tai itin patvarios konstrukcijos automobiliai, tad yra patikimi, jeigu vežama daugiau žmonių arba nedideli kroviniai. „Autobanga“ automobilių nuomos parkuose siūlome trijų rūšių vienatūrių transporto priemonių modelius, tai — penkių durų „Mazda 5“, penkiaduris vienatūris, turintis devynias sėdimas vietas „Opel Vivaro“ ir 5 durų „Chrysler Grand Voyager“. Mūsų teikiama vienatūrių automobilių (minivenų)  nuoma gali tapti vienu geriausių sprendimų, norint vienoje transporto priemonėje sutalpinti daug keleivių ar vežti krovinį.

Vis dar galvojantiems, kokią patvarią transporto priemonę išsirinkti, o ypač tokią, kuri pritaikyta dideliems nei įprasta svoriams vežti, „Autobanga“ siūlo nedvejoti ir rinktis ekonomiškų vienatūrių, minivenų nuomą.

Klientams, kurie ieško kitokio modelio automobilio ir jų nesudomino vienatūrių, minivenų nuoma kviečiame apsilankyti kitose mūsų siūlomose nuomojamų automobilių kategorijose: ekonominiaikompaktiniai, vidutinės klasės, prabangūs, visureigiai, kabrioletai, minivenai, mikroautobusai, automobiliai su vairuotojais, pigi automobilių nuoma (su akcija).

Automobilių nuomą siūlome šiose Lietuvos vietose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje bei Lietuvos oro uostuose.