Automobiliu-nuoma

Prabangų automobilį nuomai galite išsirinkti čia: https://autobanga.lt/4_prestizine.

Prabangių automobilių nuoma — ideali išeitis visiems norintiems savo kelionės metu jausti komfortą, sėdėti stilingame automobilio salone ir mėgautis visais kitais malonumais, kuriuos teikia prestižinių automobilių nuoma.

Mūsų įmonė savo transporto priemonių nuomos parkuose turi nemažą prabangios bei sportinės klasės automobilių pasirinkimą, tad net ir patys išrankiausi klientai, nusprendę pasinaudoti brangių automobilių nuoma, ras sau tinkamą mašiną.

Prabangių automobilių kategorijai priskiriami prabangūs ir prestižiniai automobiliai, stovintys mūsų įmonės nuomos aikštelėse. Prabangus automobilis turi gerai veikiančias klimato kontrolės sistemas, lietaus daviklius, ABS sistemą. Juose sumontuotos geriausios automobilių statymosi sistemos su davikliais ir vaizdo kameromis. Didelis prabangus automobilis pavers jūsų kelione tikru malonumu.

Prabangių automobilių nuoma garantuoja, kad klientai galės lepintis ir išskirtiniu mašinos salono dizainu: iš natūralių, prabangą atspindinčių vidaus apdailos medžiagų, gaminamos automobilio salono detalės apsaugo nuo pašalinio triukšmo bei leidžia netrukdomai mėgautis šio tipo modeliuose įrengta puikia audio aparatūra.  Jeigu pirmenybę teikiate prabangai, estetikai, prestižui, jeigu Jums svarbu ne tik greitai pasiekti kelionės tikslą, bet ir kokiu automobilius tai padarysite – Jums tinkamiausia išeitis yra brangių automobilių nuoma. Tad siekiantiems kelionėje jaustis saugiai ir itin prabangiai mes siūlome nuomotis prabangios klasės automobilius. Galime garantuoti, kad kartą pasirinkę prestižinių automobilių nuomą, daugiau niekada nesirinksite nuomotis kitos klasės automobilio.

Jei visgi prabangūs automobiliai yra ne tai, ko Jūs ieškojote, siūlome pasižvalgyti po kitas mūsų siūlomas automobilių kategorijas: 

Mūsų įmonės prabangius automobilius nuomai galite rasti visoje Lietuvoje. Automobilių nuomą vykdome Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Palangos miestuose bei Lietuvos oro uostuose.