Pigi automobilių nuoma — akcija su nuolaidų kortele

 Pigius automobilių nuomos pasirinkimus rasite čia: https://autobanga.lt/10_akcija.

Be „Autobanga“ siūlomo itin plataus įvairiausius klientų poreikius tenkinančių, automobilių modelių asortimento, nuolatos džiuginame savo klientus specialiomis nuolaidomis, todėl automobilių nuomos akcijos mūsų įmonėje– dažnas reiškinys.

Mašinų nuoma klientams suteikia progą sutaupyti ir keliauti patogiai, be jokių rūpesčių. Mūsų klientams siūloma automobilių nuoma Vilniuje, taip pat Kaune, Klaipėdoje. Nuomos punktuose pigiai ir paprastai galėsite išnaudoti puikią galimybę vairuoti Jums tinkamiausią automobilį. Tiek kituose miestuose, tiek Vilniuje lengvųjų automobilių, mikroautobusų nuoma galite akcijų dėka  pasinaudoti pigiai ir greitai.

Mūsų klientams suteikiama išskirtinė privilegija yra nuolaidų kortelės. Jos gali būti skiriamos net ir pirmą kartą nusprendusiems išsinuomoti vieną iš mūsų automobilių. Šios nuolaidų kortelės dėka gali būti suteikiama nuo 10 iki 20 procentų nuolaida. Todėl be taikomų akcijų galite pasinaudoti mūsų automobilių nuoma dar pigiau. Žinome savo konkurentų pasiūlymus ir galime drąsiai teigti,  viena iš pigiausių automobilių nuomų Vilniuje ir Kaune yra būtent pas mus.

Visiems klientams suteikiamos nuolaidų kortelės nėra vardinės, todėl jomis turi galimybę bet kada pasinaudoti ir Jūsų artimieji, draugai, kolegos. Tokią galimybę gali pasiūlyti tikrai ne kiekviena automobilių nuomos įmonė. Viena kortelė – keleriopa nauda - pigi automobilių nuoma visiems.

Nuolaidų korteles kviečiame gauti apsilankius bet kuriame iš „Autobanga“ nuomos biurų ir išsinuomojus jums tinkamiausią automobilio modelį. Mūsų kortelės yra nemokamos. Gavus šią kortelę galėsite iš karto neribotai naudotis automobilių nuoma pigiai.

Su kiekvienu gyvenimo atveju praversiančiomis „Autobanga“ nuolaidų kortelėmis mėgaukites automobilių nuoma pigiau.

Mūsų nuomojami automobilių modeliai: ekonominiaikompaktiniai, vidutinės klasės, prabangūs, visureigiai, kabrioletai, minivenai, mikroautobusai, automobiliai su vairuotojais.

Automobilių nuoma galite pasinaudoti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Palangos miestuose bei visuose Lietuvos oro uostuose.