Turistiniu, nauju automobiliu nuoma

NUOMOJAMI AUTOMOBILIAI

Visi AUTOBANGOS nuomojami automobiliai yra suskirstyti į klases pagal savo modelį. Savo klientams siūlome rinktis iš šių automobilių kategorijų: ekonominiaikompaktiniaividutinės klasėsprestižiniaivisureigiaikabrioletaiminivenaimikroautobusaiautomobiliai su vairuotojais. Naujų automobilių nuomą Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestuose bei Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose siūlome nuo 1 dienos iki 36 mėnesių  trukmės nuomos laikotarpiui.

UŽSAKYMAS

Šimtu procentų garantuoti Jūsų pasirinkto automobilio negalime, todėl rezervuojame Jums Jūsų pasirinktą arba panašų automobilį. Labai stengsimės užtikrinti ir įvykdyti Jūsų pageidavimus, tačiau nesant galimybei, išnuomosime Jums tos pačios arba dar aukštesnės klasės automobilį už Jūsų rezervuoto automobilio kainą. Automobilių nuomos paslaugomis galite pasinaudoti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje bei visuose Lietuvos oro uostuose.

MINIMALUS NUOMOS LAIKOTARPIS

Minimalus automobilio nuomos laikotarpis yra 1 para (24 val.). Jeigu klientas vėluoja automobilį grąžinti ilgiau nei 1 val. – apmokestinama papildoma para. Automobiliai ar mikroautobusai su vairuotoju įmonėje AUTOBANGA nuomojami ne trumpesniam kaip 2 valandų laikotarpiui.  

VAIRUOJANTIS ASMUO

Naujų automobilių nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje ir Lietuvos oro uostuose yra patraukli jauniems žmonėms, tačiau nuomojamą automobilį suteikiame galimybę vairuoti ne jaunesniems nei 20-ties metų sulaukusiems asmenims, kurie pateiktų tarptautinius reikalavimus atitinkantį ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą bei  turėtų mažiausiai 1 metų vairavimo patirtį. Išsinuomotą automobilį vairuoti gali tik Nuomos sutartyje įrašyti asmenys. Jei automobilį pageidauja vairuoti ne tik Nuomininkas, praneškite apie tai nuomos pradžioje ir įtraukite papildomus vairuotojus į nuomos sutartį. Už papildomus vairuotojus gali būti imamas papildomas mokestis.

DOKUMENTAI 

Prieš išsinuomodamas automobilį, klientas turi pateikti šiuos savo galiojančius dokumentus: pasą arba tapatybės kortelę ir vairuotojo pažymėjimą. 

KAINA 

Automobilių nuomos kainos yra nurodytos kelionėms Lietuvos Respublikos teritorijoje ir galioja visus metus išskyrus vasaros sezoną. Nuo Birželio mėn. 19 dienos iki Rugpjūčio mėn. 31 dienos automobilių nuomos kainos gali didėti. Į nuomos kainas yra įskaičiuota: civilinis draudimas, STANDARTINĖ apsauga nuo avarijų, trečiųjų asmenų veiklos, stichinių nelaimių, vagystės. Lengvųjų automobilių nuomos kainos nurodytos su PVM, o krovininių - be PVM. Per parą išsinuomotu automobiliu yra leidžiama nuvažiuoti 150 km. Viršijus leistiną ridą (skaičiuojama bendra kelionės rida), imamas papildomas mokestis. Už papildomą mokestį taip pat siūlome įsigyti neribotos ridos paslaugą. Kelionėms už Lietuvos Respubliko ribų nuomos kainai netaikomos jokio nuolaidos ir gali būti pritaikytas sienos kirtimo mokestis.  UAB "Autobanga" pasilieka teisę keisti nuomos kainas naujoms, nepatvirtintoms rezervacijoms be atskiro įspėjimo.

AUTOMOBILIO IŠDAVIMO / GRĄŽINIMO MOKESČIAI

Automobilius galima paimti ir grąžinti visuose mūsų biuruose bet kuriuo paros metu (24/7). Automobilio paėmimas visuose mūsų biuruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje: darbo ir poilsio dienomis, nedarbo metu (nuo 18:00 iki 22:00 ir nuo 06:00 iki 08:00) - 10 EUR; nakties metu (nuo 22:00 iki 06:00) - 25 EUR. Automobilio paėmimas mūsų biure Palangos Oro Uoste: 30 EUR, nakties metu (nuo 22:00 iki 06:00) - 50 EUR. 
Automobilio paėmimas mūsų biuruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje: šventinėmis dienomis, nuo 18:00 iki 22:00 - 30 EUR; šventinėmis dienomis, nakties metu, nuo 22:00 iki 08:00 - 50 EUR. 

ATSISKAITYMAS 

Apskaičiuotas nuomos mokestis įmonei sumokamas nuomos laikotarpio pradžioje, pasiimant automobilį. Už naujo automobilio nuomą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje bei visuose Lietuvos oro uostose galima atsiskaityti banko kortelėmis (VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD, MAESTRO), banko pavedimu arba grynaisiais pinigais. 

STADARTINIS UŽSTATAS 

Nepasirinkus papildomos (EKSTRA arba SUPER) apsaugos, standartinis užstatas už automobilį yra nuo 400 EUR iki 1500 EUR. Šią sumą užšaldome (rezervuojame) kliento banko kortelės (VISA, VISA ELECTRON, arba MASTERCARD) sąskaitoje. Užstato suma gali likti užšaldyta kliento saskaitoje nuo 14 iki 21 kalendorinės dienos, skaičiuojant nuo užšaldymo datos. Tai priklauso nuo kliento banko, kuris yra išdavęs mokėjimo kortelę.

STANDARTINĖ APSAUGA 

Visi AUTOBANGOS nuomojami automobiliai yra apdrausti TPVCA (Transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės) privalomuoju draudimu (yra įskaičiuotas į nuomos kainą). Pasirinkus nemokamą (STANDARTINĘ) apsaugą, Nuomininko atsakomybės dydis už kiekvieną dėl jo kaltės įvykusį draudiminį įvykį (avariją), ir/ar kiekvieną įvykį, kurio kaltininkas nebuvo nustatytas (trečiųjų asmenų veikla ar stichinė nelaimė), yra nurodomas rezervacijos formoje ir nuomos sutartyje. Įvykis laikomas draudiminiu, Nuomininkui pateikus eismo įvykio deklaraciją ir/arba policijos pažymą ir įvykio aplinkybių paaiškinimą.

PAPILDOMA (EKSTRA) APSAUGA

Pasirinkus EKSTRĄ apsaugą, Nuomininko asmeninė atsakomybė mažėja dvigubai, taipogi dvigubai sumažėja ir už automobilį paliekama užstato suma. EKSTRA apsauga galioja Nuomininkui pateikus eismo įvykio deklaraciją ir/arba policijos pažymą ir įvykio aplinkybių paaiškinimą. EKSTRA apsauga negalioja vandalizmo, automobilio stiklų, padangų ir salono apgadinimo atvejais.

PAPILDOMA (SUPER) APSAUGA 

Nuomininkas turi galimybę sumažinti savo asmeninę atsakomybę, įvykus draudiminiam įvykiui, iki 0 EUR. Pasirinkus SUPER apsaugą, užstato suma sumažinama iki 150 EUR. SUPER apsauga galioja Nuomininkui pateikus eismo įvykio deklaraciją ir/arba policijos pažymą ir įvykio aplinkybių paaiškinimą. SUPER apsauga negalioja vandalizmo, automobilio stiklų, padangų ir salono apgadinimo atvejais.

STIKLŲ IR PADANGŲ APSAUGA

Šis apsauga sumažina Nuomininko atsakomybę iki 0 EUR stiklų ir padangų apgadinimo atvejais.

ŽALŲ ADMINISTRAVIMAS

Atsitikus įvykiui (apgadinus automobilį), bus taikomas papildomas 90 EUR žalos administravimo mokestis.

AUTOMOBILIO NAUDOTI NEGALIMA

Mokamam keleivių pervežimui; priekabų ir/ar kitų transporto priemonių vilkimui; dalyvavimui lenktynėse; prekių pervežimui, pažeidžiant LR įstatymus; vairavimui apsvaigus; važiavimui bekele; mokymuisi vairuoti.

AUTOMOBILIO PRISTATYMAS / GRĄŽINIMAS 

Klientams siūlome už papildomą mokestį pristatyti ir nuomai pasibaigus paimti automobilius bet kuriame mieste Baltijos šalyse bet kuriuo paros metu.

AUTOMOBILIO GRĄŽINIMAS ANKSČIAU LAIKO 

Sumokėtas nuomos mokestis nėra grąžinamas, jei išsinuomotą automobilį Nuomininkas grąžina anksčiau sutartyje numatyto laiko. Likusia, nepanaudota automobilio nuomos mokesčio dalimi siūlome pasinaudoti kitą kartą nuomojantis automobilį, per 12 mėnesių nuo transporto priemonės grąžinimo.

GEDIMAI, AVARIJOS IR PAKAITINIS AUTOMOBILIS

Jeigu nuomos metu Lietuvos Respublikos teritorijoje įvyksta techninis gedimas, avarija arba jei išnuomotas automobilis tampa nebetinkamas naudoti dėl kitų priežasčių, AUTOBANGA savo klientams suteikia pakaitinį automobilį. Jei automobilis sugenda ar patenka į autoįvykį ne Lietuvos Respublikos teritorijoje, automobilio remontu ir/ar pargabenimu į AUTOBANGOS automobilių techninio aptarnavimo centrą Vilniuje rūpinasi Nuomininkas savo lėšomis.

AUTOMOBILIŲ ĮRANGA

Visi AUTOBANGOS nuomojami automobiliai turi visą pagrindinę ir kliento patogumą garantuojančią įrangą: AM/FM CD/MP3 grotuvus, vairo stiprintuvus, oro kondicionierius, oro pagalves, centrinius užraktus ir integruotas apsaugos sistemas.

PAPILDOMA ĮRANGA

Kartu su automobiliu už papildomą mokestį galime pasiūlyti išsinuomoti įvairių dydžių kėdutes vaikams, 4G/LTE WiFi modemus, kurių dėka galėsite mėgautis sparčiausiu neribotu internetu Lietuvos Respublikos teritorijoje bei navigacines GPS sistemas.

DEGALAI

Nauji automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje išnuomojami ir grąžinami su pilnu kuro baku. Grąžinus automobilį su nepilnu baku kuro, klientas sumoka už trūkstamą kurą ir kuro pripildymo mokestį (20 EUR).

KET

Automobilio Nuomininkas prisiima visišką atsakomybę dėl kelių eismo taisyklių laikymosi ar nesilaikymo automobilio nuomos metu. Gavę pranešimą apie KET pažeidimus, AUTOBANGA perduoda kliento duomenis policijai arba kitai atsakingai institucijai. KET pažeidimų administravimo mokestis - 50 EUR. Nuomojamuose automobiliuose yra įdiegta TrustTrack realaus laiko transporto stebėjimo ir greičio kontrolės įranga, kuriai užfiksavus greičio viršijimą, Nuomininkui bus taikoma sutartyje numatyta bauda.

KROVININIŲ AUTOMOBILIŲ KELIŲ NAUDOTOJO MOKESTIS LIETUVOJE

Krovininiais automobiliais važiuojant magistraliniais automobilių keliais A1-A18 ir A20, mokamas kelių naudotojo mokestis. Už šio mokesčio sumokėjimą yra atsakingi Nuomininkai. Visą informaciją apie kelių naudotojo mokestį bei jo apmokėjimą, mokamų kelių žemėlapį ir pardavimo vietų sąrašą galima rasti internetinėje svetainėje http://www.keliumokestis.lt.

FORCE MAJEURE

Jei rezervuotas automobilis pakliuvo į autoįvykį, sugedo ar iškilo kitos nenumatytos aplinkybės, AUTOBANGA prieš tai įspėjusi klientą el. paštu arba telefonu, turi teisę atšaukti automobilio rezervaciją.

GINČŲ SPRENDIMAS

Prašymą/skundą dėl mūsų intemeto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tamybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius. el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, www.vvtat.lt). Taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tamybos teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://eu.europa.eu/odr/