auto nuoma

Automobilių nuomos paslaugos

Esame lietuviško kapitalo įmonė, Lietuvoje veikianti jau 15 metų ir užsiimanti naujų automobilių nuoma. Savo klientams siūlome įvairių kategorijų, tik pačius saugiausius, aukščiausius patogumo kriterijus atitinkančius bei naujus automobilių modelius. Mūsų įmonės auto nuomos parkas užtikrina, kad kiekvienas galės rasti norimą, individualius poreikius atitinkančią transporto priemonę. Mūsų teikiamos automobilių nuomos paslaugos šiandien yra ypač populiarios.

Automobilių nuomos paslaugų tipai

Mūsų teikiamos automobilių nuomos paslaugos yra lengvai prieinamos kiekvienam. Klientai, nusprendę nuomotis automobilį, pas mus gali pasinaudoti šiomis mašinų nuomos paslaugomis:

  • Trumpalaike automobilių nuoma - šiuo atveju skirtingų kategorijų mašinos klientams yra išnuomojamos iki dviejų mėnesių laikotarpiui;
  • Ilgalaike automobilių nuoma - įvairios Jūsų veiklos plėtojimuisi bei sklandžiam Jūsų darbo užtikrinimui mes pasiruošę išnuomoti bet kurį automobilį net iš daugiau kaip 150 mūsų automobilių parko nuo 3 mėnesių iki 3metų;
  • Auto nuoma kartu su patyrusiu vairuotoju - esant reikalui mes esame pasiryžę ne tik rezervuoti pageidaujamos rūšies mašiną, tačiau ir paskirti savo darbą išmanantį ir užsienio kalbomis kalbantį vairuotoją, kuris visą automobilio nuomos laiką galės Jus nuvežti visur, kur tik Jums reikės.

Taip pat mes stengiamės prisitaikyti prie mūsų klientų mobilumo, todėl auto nuomos punktus įrengėme pačiame Vilniaus senamiestyje, Naujamiestyje — Vilniaus Savanorių prospekte, Klaipėdoje, taip pat Vilniaus, Kauno bei Palangos oro uostuose. Transporto nuomos paslaugos Vilniuje, Kaune, Palangoje ir Klaipėdoje – tai galimybė automobilį pasiimti iš tinkamiausios vietos.
Mūsų įmonė siūlo įvairių modelių bei kategorijų automobilių nuomos paslaugas Lietuvoje, pačias geriausias saugumo sąlygas nelaimės ar auto įvykio atveju, tad klientui belieka tik susirasti priimtiniausią, jo poreikius atitinkantį variantą ir leistis į kelionę.

Čia galite rasti mūsų nuomojamus automobilius, jų kategorijas bei automobilius su vairuotojais.

Kitos automobilių kategorijos: ekonominiaikompaktiniai, vidutinės klasės, prabangūs, visureigiai, kabrioletai, minivenai, mikroautobusai, automobiliai su vairuotojais.

Automobilių nuomą vykdome Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Palangos miestuose bei Lietuvos oro uostuose.