Kauno Oro Uosto biuras

Kauno Tarptautinis Aerouostas (KUN), Senasis keleivių terminalas

Oro uosto g. 4, LT-54460, Karmėlava, Kauno raj.

Telefonas: +370 5 212 7777

Mob. telefonas: +370 652 12777; +370 645 64444

E-paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skype: autobanga

Automobilių laikymo vieta
Susisiekti

Įmonė UAB „Autobanga“ automobilių nuomos paslaugas teikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje bei visuose Lietuvos oro uostuose. Automobilių nuomos paslaugas Kaune teikiame Kauno oro uoste.
Oro uostas – vieta, iš kur po kelionės norisi išvykti be mažiausių problemų. Rekomenduojame rinktis auto nuomą Kauno oro uoste, jei ką tik grįžote iš užsienio ir ieškote automobilio. Mūsų įmonės siūloma automobilių nuoma Kauno oro uoste – patogi, patikima ir pigi paslauga atvykus į laikinąją sostinę. Jums tereikia susisiekti su mumis, ir rasime patogiausią sprendimą geriausia kaina Jums ar Jūsų laukiamiems svečiams. Mašinų nuoma Kauno oro uoste – tai paprasčiausias būdas pasiekti reikiamą kelionės tikslą greitai ir saugiai.
Čia taip pat galėsite pasinaudoti įvairiomis automobilių nuomos paslaugomis: lengvųjų automobilių nuoma, prabangių automobilių nuoma , autobusiukų ir mikroautobusų nuoma. Galite pasirinkti trumpalaikę ar ilgalaikę automobilių nuomą Kaune.
Autonuomą Kauno oro uoste rasite adresu: Kauno Tarptautinis Aerouostas (KUN), Senasis keleivių terminalas Oro uosto g. 4, Karmėlava, Kauno raj.