Kauno Oro Uosto biuras

Kauno Tarptautinis Aerouostas (KUN), Automobilių nuomos centras UNIPARK aikštelėje

Šaltinių g. 17, LT-54460, Karmėlava, Kauno raj.

Telefonas: +370 652 12777 (Viber, WhatsApp)

Mob. telefonas: ; +370 645 64444 (Viber, WhatsApp)

E-paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skype: autobanga

Automobilių laikymo vieta
Susisiekti

Įmonė UAB „Autobanga“ automobilių nuomos paslaugas teikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje bei visuose Lietuvos oro uostuose. Automobilių nuomos paslaugas Kaune teikiame Kauno oro uoste.
Oro uostas – vieta, iš kurios po ilgos kelionės, norisi išvykti patogiai ir be jokių rūpesčių.  Ką tik grįžote iš užsienio ir ieškote patogaus automobilio? Rekomenduojame rinktis auto nuomą Kauno oro uoste. Visu pirma, siūlome platų automobilių nuomos asortimentą. Aukštos klasės ir visapusišku patogumu pasižyminčių automobilių: Bmw, Mercedes, Opel, Ford, Lexus, Subaru, Honda bei Chrysler nuoma Kaune, leis atsipalaiduoti ir ramiai grįžti į jaukius, šiltus namus. Ilgiau nedvejokite, rinkitės patogią, patikimą ir pigią, mūsų įmonės siūlomą automobilių nuoma Kauno oro uoste paslaugą ir iš oro uosto išvažiuokite su patikima transporto priemone.
Norint naudotis mūsų paslaugomis jums tereikia susisiekti su mumis. Pas mus galėsite pasinaudoti įvairiomis automobilių nuomos paslaugomis: lengvųjų automobilių nuoma, prabangių automobilių nuoma, autobusiukų ir mikroautobusų nuoma ir t.t. Taip pat, svarbu paminėti, kad galite rinktis tarp trumpalaikės bei ilgalaikės automobilių nuomos Kauno mieste. Auto nuomą Kauno oro uoste rasite adresu: Kauno Tarptautinis Aerouostas (KUN), Senasis keleivių terminalas Oro uosto g. 4, Karmėlava, Kauno raj.