Vilniaus Savanorių pr. biuras

Savanorių pr. 130, LT-03153 Vilnius, Lietuva

Telefonas: +370 5 212 7777

Mob. telefonas: +370 652 12777 (Viber, WhatsApp)

E-paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skype: autobanga

Automobilių laikymo vieta
Susisiekti

Siekdami sukurti dar patogesnį automobilių nuomos tinklą Vilniuje, kviečiame apsilankyti Savanorių prospekte įsikūrusiame „Autobangos“ biure. Automobilių nuoma Savanorių prospekte, Vilniuje, – tai dar platesnės įvairių transporto priemonių nuomos galimybės vilniečiams bei miesto svečiams.

Jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių sostinėje Jums prireikia išsinuomoti automobilį, rekomenduojame atvykti į automobilių nuomos biurą Savanorių prospekte. Strategiškai patogioje vietoje įsikūręs „Autobangos“ padalinys užtikrina, kad reikalingą mašiną pasiimsite be jokių eilių ar nesklandumų. Šiame biure gera kaina galima išsinuomoti beveik visų klasių automobilius – ekonominės, vidutinės, prestižinės klasės auto nuoma Vilniuje, mikroautobusų, kabrioletų nuoma (Vilnius) ir pan. Biuro komanda padės išsirinkti labiausiai Jums tinkantį automobilio modelį ir padės jį išsinuomoti. Neturintiems vairuotojo pažymėjimo ar šiuo metu negalintiems vairuoti Savanorių prospekto „Autobangos“ biure taip pat siūloma išsinuomoti automobilius su vairuotojais. Tai patikimas būdas kelionės tikslą pasiekti greitai su patyrusių vairuotojų pagalba.

Taip pat galite išbandyti visiškai paprastą norimo automobilio rezervaciją internetu. Pasirinkus konkrečią transporto priemonę iš „Autobangos“ automobilių parko rezervuokite ją internetu vos kelių mygtukų paspaudimu. Automobilį pasiimti galite atvykti į Savanorių prospekte esantį biurą (tikslus adresas: Savanorių pr. 130, LT – 03153, Vilnius).

„Autobangos“ automobilių nuoma Vilniuje galima Savanorių prospekte, Senamiestyje bei Vilniaus oro uoste. Kiti auto nuomos punktai įsikūrę Kaune, Klaipėdoje bei Palangoje.