Automobiliu-nuoma

Kabrioletų nuomos pasirinkimą rasite čia: https://autobanga.lt/7_kabrioletai.

Artėjant šiltajam metų laikui, vis labiau norisi mėgautis saule bei leistis į nuotykius. Tiems, kurie vasarą pasvajoja apie pasivažinėjimą kabrioletu, turime gerą naujieną - siūlome kabrioletų nuomą. Ši paslauga tinkama ir šiltuoju metų laiku organizuojamoms ypatingoms progoms, pavyzdžiui, vestuvėms (kabrioleto nuoma vestuvėms). Mūsų įmonė UAB „Autobanga“ savo klientams, išsiilgusiems nepamirštamų išvykų, siūlo būti vienu iš sėkmingai kabrioletų nuoma pasinaudojusių asmenų.

Kabrioletų nuoma Vilniuje bei kituose Lietuvos miestuose yra visiškai paprasta ir lengvai įgyvendinama. Mes smagių pasivažinėjimų ištroškusiems asmenims siūlome išbandyti „Mitsubishi Eclipse Spyder“ automobilio modelį. Šis dviejų durų kabrioletas yra skirtas maloniems važiavimams šiltuoju sezonu, todėl visiems besidairantiems subtilaus dizaino mašinos, tinkančios pramogoms, siūlome išbandyti šį modelį.

Kaip žinia, daugybė žmonių vasarą planuoja vieną gražiausių savo gyvenimo švenčių – vestuves. Tai proga, kuomet viskas turi spindėti prabanga ir derėti prie jaunavedžių norų. Kabrioleto nuoma vestuvėms gali būti būtent tai, ko ieškote. Prabangus, stilingas ir išskirtinoms progoms ko ne idealiai tinkantis automobilis greitai įsilieja į bendrą šventės vaizdą.

Jau dabar pradėkite kurti planus vasarai ir išsinuomokite šį automobilį savo nepamirštamam laikui.

Kabrioleto nuoma yra ne tai, ko Jūs ieškojote? Tuomet siūlome apsilankyti kitose Autobanga siūlomose kategorijose: 

Automobilių nuomą vykdome Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Palangos miestuose bei Lietuvos oro uostuose.