Automobilių nuoma 

Visų klasių automobilių nuoma Lietuvoje – itin patogus būdas Jūsų kelionėms pasirinktu automobiliu. Iš didelio „Autobangos“ automobilių parko galima rinktis bet kurią, kliento poreikius atitinkančią transporto priemonę. Šiame puslapyje rasite visus automobilius, jų nuomos kainą, technines charakteristikas bei kitas mašinų nuomos Lietuvoje sąlygas.

Auto nuoma Lietuvoje vis populiarėja, todėl, siekdami prisitaikyti net prie išrankiausių klientų poreikių, siūlome rinktis ir nuomotis ekonominėskompaktinėsvidutinėsprestižinės bei kitų klasių automobilius gera kaina. Taip pat visureigiuskabrioletusminivenusmikroautobusus ar automobilius su vairuotojais. Visus turimus automobilius mūsų klientai ras vienoje vietoje – tai patogu nežinantiems ir dar neišsirinkusiems konkrečios transporto priemonės. Iš plataus mašinų nuomos Lietuvoje asortimento kiekvienas tikrai ras būtent tai, kas atitiktų jo poreikius bei finansines galimybes.

Skirtingi kėbulo tipai – tai dar vienas automobilių nuomos (LT) privalumas. „Autobangos“ automobilių parke galima nuomotis hečbeko, universalo, kabrioleto ir kitokio kėbulo tipo mašinas.

Mašinų nuoma Lietuvoje gera kaina bei paprasta jų rezervacija internetu. Jeigu iškyla nenumatytas poreikis išsinuomoti automobilį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Palangoje tai padaryti taip pat galite šiuose miestuose esančiuose "Autobangos" biuruose.

Nuomos kainas ir automobilius rasite čia.

Rinkitės automobilį iš visų mūsų turimų variantų vienoje vietoje (kategorija - „visi automobiliai“) ir keliaukite kur kas patogiau.