Automobilių nuoma

Susiplanavote kelionę, bet neturite automobilio? Tai ne bėda. Automobilio nuoma yra vis labiau Lietuvoje populiarėjanti paslauga. Tai puikus būdas greitai ir patogiai pasiekti bet kurį Jūsų kelionės tikslą. Greita, nes išsinuomoti galima internetu. Patogu, nes: priimame debetines korteles, nemokamai galime pakeisti ar atšaukti Jūsų rezervaciją, neimame rezervacijos mokesčio, nedidelis mokestis už nuomojamo automobilio pristatymą ar paėmimą Jūsų pageidaujamu adresu. Išsinuomojus automobilį nebereikės sukti galvos, kaip pasiekti reikiamą vietą, kur pasistatyti automobilį ir kur jį palikti, jei iškeliaujate ilgesniam laikotarpiui. Jei ieškote kokybiškų transporto nuomos paslaugų, tuomet patekote į tinkamą interneto svetainę. UAB „Autobanga“ — tai įmonė, siūlanti kokybiškas automobilių nuomos paslaugas. Mūsų įmonė teikia trumpalaikės arba ilgalaikės auto nuomos paslaugas. Jei norite išsinuomoti automobilį kelioms valandoms, dienai, kelioms dienoms ar dviems mėnesiams, tada siūlome rinktis trumpalaikę auto nuomos paslaugą. Jei automobilio reikia ilgesniam laikotarpiui (iki 3 metų) ir to reikia pavyzdžiui sėkmingai Jūsų įmonės veiklai, galite rinktis mūsų ilgalaikę auto nuomą. Siūlome itin platų nuomojamų automobilių asortimentą: ekonominės, kompaktinės, vidutinės, prabangios, 4X4/visureigių, kabrioletų, vienatūrių, mikroautobusų klasės mašinas. Mašinų nuoma galima su vairuotoju arba be jo, nuomos paslauga teikiama tiek įmonei, tiek fiziniam asmeniui. Mūsų automobilių nuomos punktus rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje.

Automobilių nuoma Vilniuje

Vilniuje turime 3 mašinų nuomos punktus: Senamiestyje, Savanorių prospekte (Vilkpėdės mikrorajone netoli Naujamiesčio) ir oro uoste.

Automobilių nuoma Klaipėdoje

Klaipėdoje automobilių nuomos punktas „Autobanga“ įsikūręs senamiestyje.

Automobilių nuoma Kaune

„Autobanga“ automobilių nuomos biuras įsikūręs Kauno tarptautiniame Aerouoste (KUN), senajame keleivių terminale.

Automobilių nuoma Palangoje

„Autobangos“ automobilius išsinuomoti galite ir tarptautiniame Palangos oro uoste (PLQ), išvykimo terminale.

Mūsų automobilių nuomos parkas yra vienas didžiausių visoje Lietuvoje, talpinantis net 150 automobilių. Todėl visuomet galime pasiūlyti išsinuomoti Jums tinkamiausią automobilį ar mikroautobusą. Auto nuoma Lietuvoje — tai ko reikia patogiai Jūsų kelionei.

Kodėl verta nuomotis automobilį iš Autobangos?

Jei ketinate nuomotis automobilį ir kyla klausimas, kodėl derėtų rinktis būtent Autobangos paslaugas, štai Jums mūsų argumentai. Autobanga turi vieną didžiausių autoparkų Lietuvoje, nuomos atstovybės išsidėsčiusios visuose Lietuvos oro uostuose Vilniuje, Kaune ir Palangoje bei Klaipėdos ir Vilniaus senamiesčiuose. Tad tikrai patogu savo kelionę pradėti ar baigti čia. Mes galime atsižvelgti į kliento norus ir pritaikyti automobilio atsiėmimą bei palikimą sutartoje vietoje. Viskas dėl patogumo klientui. Nuomos ir paslaugų kainos yra tikrai konkurencingos, o nuolatiniai klientai gauna dar daugiau privilegijų. Suteikiama ilgalaikė bei trumpalaikė nuoma, o automobilių pasirinkimas tikrai platus. Nuo kompaktinės klasės dyzelinu varomo mažo miesto automobilio su mechanine greičių dėže iki solidaus ir galingo visureigio, kurio ratus suka galingas benzininis variklis, o sukimo momentas perduodamas per automatinę pavarų dėžę. Nuomai nereikalingas 2 metų stažas.

Mūsų privalumai

  • Priimame debetines korteles (kreditinė reikalinga tik prestižinės klasės automobilio nuomai);
  • Nedidelis užstatas;
  • Nedidelė nuomininko atsakomybė įvykus draudiminiam įvykiui;
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ir/ar atšaukimas;
  • Techninė pagalba kelyje;
  • Nereikia plauti automobilio po nuomos (įsigijus PLOVIMO paslaugą arba SUPER apsaugą);
  • Nedidelis automobilio pristatymo mokestis kliento pageidaujamu adresu;
  • Nėra jokių rezervacijos bei administracinių mokesčių.

Kokiais atvejais praverčia automobilio nuomos paslauga?

Atvykus į Lietuvą lėktuvu 

Pats greičiausias ir patogiausias keliavimo būdas yra skrydis lėktuvu. Jei atvykus į Lietuvą reikia mobilumo, neabejotinai patogiausia tai padaryti lengvuoju automobiliu. Užsisakydami įveskite skrydžio reiso numerį ir automobilis Jūsų lauks, kai nusileisite Lietuvoje. Po kelionės automobilį grąžinti galėsite ten pat iš kur paėmėte arba kitoje vietoje, pagal susitarimą.

Kelionei į užsienį

Jei reikalingas patikimas automobilis kelionei į užsienį, bet Jūsų automobilis netinkamas arba automobilio išvis neturite — rinkitės automobilių nuomą. Nuomos taisyklės leidžia automobilius naudoti užsienyje. Galite pasirinkti prabangų automobilį, kuris bus ypač patogus arba transporto priemonę, kurioje telpa daugiau keleivių. Kelionės automobiliu nėra tokios greitos kaip lėktuvu, tačiau suteikia visišką laisvę kelionės metu keisti maršrutą bei daugiau pamatyti.

Kai reikalingas antras automobilis

Dauguma šeimų turi vieną automobilį ir juo dalinasi, bet būna dienų, kai vieno nepakanka. Tokiu atveju gali pagelbėti automobilių nuoma, nes automobilį pasiimsite tik tam laikotarpiui, kuriam jis reikalingas. Jei antras automobilis reikalingas tik retsykiais kelioms valandoms, vienai dienai ar savaitgaliui, tuomet šeimai tikrai neverta turėti kelias transporto priemones, nes jas reikia įsigyti, o paskui išlaikyti. Nuomodamiesi automobilį galėsite tiksliai suplanuoti savo išlaidas.

Kai reikalingas įmonės automobilis

Skirtingose verslo vystymosi stadijose gali būti sudėtinga įsigyti pakankamai transporto priemonių, be to kiekviena transporto priemonė atneša ir finansinių bei kitų įsipareigojimų. Nesvarbu ar automobilis reikalingas parai, savaitei, mėnesiui ar metams, Jums vis tiek neteks išlaidauti automobilio remontams, nes tai yra automobilio savininko pareiga. Tiesiog mokate už nuomos paslaugą ir naudojatės savo patogumui. Jei pasirinksite papildomą transporto priemonės draudimą — neplanuotų išlaidų išvengsite net nelaimės atveju.

Šventei ar fotosesijai

Prabangaus automobilio nuoma dažnai pasirenkama vestuvėms ar fotosesijoms. Ypatingoms šventėms galime pasiūlyti nuomą su mūsų vairuotoju, o jei jaučiatės geriau, kai viską kontroliuojate patys, tuomet rinkitės nuomą be vairuotojo. Pažiūrėkite siūlomus automobilius, galbūt kažkuris padarys įspūdį.

Galimybė nuomotis automobilį su vairuotoju
Priklausomai nuo automobilio nuomos tikslo, jums gali būti naudingas asmeninis vairuotojas. Mes galime pasiūlyti vairuotojus, kurie pasižymi reprezentuojančia išvaizda bei gali bendrauti užsienio kalbomis, todėl Jumis ar Jūsų svečiais bus pasirūpinta prideramai.

Rinkitės trumpalaikę arba ilgalaikę nuomą pagal poreikį
Visiškai nesvarbu, kokiam laikotarpiui norite išsinuomoti automobilį. Teikiame nuomos paslaugas nuo kelių valandų iki kelių metų. Vienintelis dalykas, į kurį galite atkreipti dėmesį, kuo ilgiau išnuomojamas automobilis, tuo mažesnė kaina už vieną dieną.

Reikalavimai vairuotojui
Automobilių nuomos paslaugos teikiamos net ir be kreditinės kortelės. Nuoma be užstato negalima, todėl užstatą galime rezervuoti nuo debetinės kortelės. Kreditinės kortelės reikalaujame tik renkantis automobilį iš prestižinių klasės. Turime gerų žinių vairuotojams, neturintiems 2 metų stažo. Minimalus reikalaujamas vairuotojo amžius yra 20 metų, reikalingas stažas yra 1 metai. Tad automobilių nuoma nuo 18 metų neteikiama, bet sąlygos palankios daug patirties neturintiems vairuotojams.