„Ford“ – antra pagal dydį automobilių gamybos kompanija pasaulyje, pristatanti tik patvarius ir itin funkcionalius automobilius. Galinti didžiuotis milžiniškais metiniais pardavimais, „Ford“ kompanija, yra nuo seno gerbiama tiek pačių naujausių, tiek seniai rinkoje esančių kompanijų, kurios su pagarba žvelgia į profesionaliai, pagal naujausius standartus gaminamus automobilius.

Ne paslaptis, dauguma šios firmos modelių, ypatingai naujosios kartos, yra labai teigiamai vertinami net pačių išrankiausių pirkėjų, o dauguma jų, netgi užima pirmąsias vietas tarp labiausiai pasaulyje perkamų automobilių. Pasak mašinų ekspertų, tokias aukštas pozicijas užimanti kompanija ir jų modeliai gali reikšti tik viena - „Ford“ gaminami automobiliai yra verti dėmesio ir gali puikiai konkuruoti su kitų kompanijų sukurtais modeliais.

Siekdami atsižvelgti į klientų poreikius bei norus, mes siūlome tik kokybiškų ir jau patikrintų naujausių „Ford“ automobilių nuomą. Patogus, dažniausiai odinis salonas, profesionali ir moderni garso aparatūra, naujausia vėdinimo sistema, patobulintas  variklis – visa tai, užtikrina neišpasakytą komfortą, o svarbiausia saugumo jausmą kelyje. Be to, išskirtinė „Ford“ automobilių savybė: puikus, stabilus valdymas ir laviravimas, yra kaip tik tai, ko ieško vairavimo malonumą norintys pajusti vairuotojai.

Svarbu paminėti, jog norėdami suteikti pačias profesionaliausias ir kokybiškas paslaugas, mes siūlome 2003 metais Lietuvos rinkoje atsiradusį kompaktinės klasės vienatūrį automobilį Ford C-Mac, kuris turi daugybę privalumų ir yra sukurtas išskirtinai komfortą vertinantiems vairuotojams bei keleiviams. Kad pasirinkimo laisvė būtų dar didesnė, Ford nuoma, gali būti taikoma ir iš šių modelių automobiliams: Ford Fiesta, Ford Fiesta Diesel, Ford Kuga 4x4 ir kitiems.

Ford auto nuoma yra galima Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, o taip pat ir Vilniaus, Kauno bei Palangos oro uostuose. Jau dabar, išsirinkite sau labiausiai patikusį modelį bei jo tipą: benzinu arba dyzeliu varomas automobilis su mechanine arba automatine pavarų dėže.

Visi mūsų automobiliai yra išnuomojami už ypatingai gerą kainą rinkoje! Automobilį užsisakyti galite patogiu ir greitu būdu – rezervuodami jį internetu.

Ford Fiesta nuoma Ford Fiesta Diesel nuoma
Ford Fiesta Ford Fiesta Diesel
Nuomos kaina nuo 11 eurų per dieną. Nuomos kaina nuo 11 eurų per dieną.


 Ford Focus nuoma  Ford C-MAX nuoma
 Ford Focus Ford C-MAX
 Nuomos kaina nuo 14 eurų per dieną.  Nuomos kaina nuo 16 eurų per dieną.
 
 
 Ford Kuga nuoma (4x4)  Ford Mondeo nuoma
 Ford Kuga 4x4  Ford Mondeo automobilio nuoma
 Nuomos kaina nuo 27 eurų per dieną.  Nuomos kaina nuo 18 eurų per dieną.