Siekdami užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas bei atsižvelgdami į skirtingų klientų poreikius, siūlome naujų ir gerą vardą užsitarnavusių Volkswagen automobilių nuomą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, o taip pat Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose.

Volkswagen – funkcionalus, kokybiškas bei skirtingų poreikių vartotojams pritaikytas automobilis, jau gan seniai yra pripažintas, kaip vienas geriausių automobilių Lietuvos, Latvijos, Estijos bei žinoma pačios VW gamintojos Vokietijos rinkoje. Daugiau nei pusė, šiose šalyse gyvenančių žmonių, pasirenka būtent šio automobilio nuomą. Visų pirma, dėl puikios transporto priemonės būklės bei techninių savybių, o žinoma ir dėl originalaus, akį traukiančio dizaino. Būtent toks, visapusiškas ir visiems žmonėms prieinamas automobilis buvo pradėtas gaminti Adolfo Hitlerio dėka. Remiantis istoriniais faktais, pirmasis„Volkswagen“ buvo vabalo formos, o jo greitis siekė 100km/h. Tačiau, nors pirmieji VW automobiliai jau buvo ganėtinai funkcionalūs ir kokybiški, viskas labai greitai apsivertė aukštyn kojom ir šiandien jau galime didžiuotis pristatydami dar naujesnius ir labiau ištobulintus modelius, kurie suteikia didžiausią įmanomą komfortą bei yra išnuomojami už ypatingai gerą kainą. VW Passat, VW Polo, VW tiguan, VW CC bei VW CC New, WV Jetta, WV Golf ir kiti aukščiausios klasės automobiliai nuomai tik autobanga.lt!

Ieškote patikimo automobilio kelionei į darbą ar į ilgą bei iššūkius keliančią kelionę?  Volkswagen auto nuoma, užtikrins saugią ir ekonomišką kelionę. Rinkitės tarp benzinu arba dyzeliu varomų automobilių, o taip pat tarp mechaninės arba automatinės pavarų dėžės. Tik pačiomis geriausiomis savybėmis pasižyminčius VW automobilius galite iš anksto rezervuoti internetu. Auto nuomos rezervacija internetu – tai patogus, efektyvus ir greitas būdas išsinuomoti labiausiai patikusį automobilį reikiamu laiku.

VW Polo nuoma VW Tiguan nuoma (4x4)
Volkswagen-Polo VW Tiguan 4x4 automobilio nuoma
Nuomos kaina nuo 14 eurų per mėnesį.

Nuomos kaina nuo 42 eurų per mėnesį.VW Golf VII nuoma VW Jetta nuoma
VW Golf VII VW Jetta
Nuomos kaina nuo 20 eurų per mėnesį. Nuomos kaina nuo 20 eurų per mėnesį.


VW Jetta Diesel nuoma VW Golf VII Variant nuoma
VW Jetta Diesel VW Golf VII Variant
Nuomos kaina nuo 22 eurų per mėnesį. Nuomos kaina nuo 25 eurų per mėnesį.


VW Passat Variant TDI nuoma  VW Golf Alltrack 4x4 nuoma
VW Passat Variant TDI vw golf alltrack automobilio nuoma
Nuomos kaina nuo 28 eurų per mėnesį.  Nuomos kaina nuo 22 eurų per mėnesį.


 VW Golf Variant 4Motion nuoma  
 VW Golf Variant 4Motion automobilio nuoma  
 Nuomos kaina nuo 20 eurų per mėnesį.