„Subaru“ – 2013-metų automobilių pardavimų lyderis. Kompaktiškus, subtilius bei tuo pačiu elegantiškus automobilių modelius užtikrinanti įmonė, pirmą kartą pristatė visų varomųjų ratų modelį dar 1972 metais. Siekdami prisitaikyti prie vis besikeičiančių ir tobulėjančių technologijų, o taip pat ir augančių vartotojų poreikių bei norų, „Subaru“ gamintojai bei įkūrėjai, jau nuo pat pirmųjų dienų tobulino visus, naujai išleidžiamus modelius atkreipdami didelį dėmesį į variklį, ratų stabilumą bei bendrą dizainą.

Šiandien, galime džiaugtis didele „Subaru“ automobilių įvairove ir pasiūla, o taip pat ir savybėmis, kurias jie suteikia. Visų pirma, šis automobilis turi išskirtinius skiriamuosius bruožus. Ratai – yra stiprioji savybė. Visuomet tvirtai sukibę su paviršiumi, jie užtikrina visišką saugumą nesvarbu ar kelio danga yra lygi ir neseniai atnaujinta, ar duobėta ir nelygi. Toks ratų subalansavimas ir sukibimas užtikrina saugų vairavimą ir dar didesnį pasitikėjimą tiek mašina, tiek savimi. Antrasis ir taip pat labai gerai žinomas bruožas yra tobula simetrija. Dėl puikiai sutvarkytos simetrijos, „Subaru“ automobiliai, yra itin manevringi ir paklūsta net patiems staigiausiems posūkiams, kai netikėtoje situacijoje reikia greitai suvaldyti mašiną. Šio modelio privalumus bei geras technines savybes, būtų galima vardinti ir vardinti. Būtent dėl šios priežasties bei žinoma pasitikėdami šios įmonės gamintojais, mes siūlome tik pačių geriausių „Subaru“ automobilių nuomą už ypatingai gerą kainą konkurencingoje rinkoje.

Subaru nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, o taip pat Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose. Atsižvelgdami į įvairiausius klientų poreikius mes siūlome tik kokybiškus ir gerą vardą užsitarnavusius Subaru Legacy 4x4 automobilius, kurie kiekvieną kelionę kelyje pavers įsimintina, saugia ir itin kokybiška.

Mūsų nuomojamus automobilius galima rezervuoti internetu ir gauti jau tą pačią arba bet kurią kitą sutartą dieną. Be to, Subaru automobiliai gali būti skirtingų tipų: varomi benzinu arba dyzeliu, o taip pat valdomi mechanine arba automatine pavarų dėže.

Subaru Legacy nuoma (4x4) Subaru Outback nuoma (4x4)
Subaru Legacy 4x4 Subaru Outback 4x4
Nuomos kaina nuo 31 euro per dieną. Nuomos kaina nuo 42 eurų per dieną.