„Peugeot“ – be jokių abejonių, viena pirmaujančių automobilių gamintojų visame pasaulyje. Įmonė, sugebanti kurti ypatingo pajėgumo variklius ir besiremianti tik aukščiausiomis technologijomis, šiandieną pristato ekonomiškas ir vis mažiau aplinkai kenksmingus automobilių modelius, kurių trokšta daugybė ilgą vairavimo patirtį turinčių vairuotojų.

2015 metais pagaminti „Peugeot“ automobiliai, turi vieną technologiškai svarbiausią savybę „Euro 6“ standartą atitinkančius variklius varomos benzinu arba dyzeliu. Būtent dėl šio privalumo, šio tipo automobiliai yra ypatingai vertinami, o svarbiausia labai greitai išperkami arba išnuomojami. Taip pat, ši firma, koncentruojasi į automobilių, išmetančių itin mažą CO2 kiekį gaminimą, kas skatina taip svarbų ekonomiškumą.

Įdomu ir tai, kad „Peugeot“ automobilius galima lengvai atskirti pagal simbolį, kurio atsiradimo istorija yra lygiai taip pat žavinti, kaip ir pats simbolis – liūtas. Liūtą, sukūrė prancūzas – Justinas Blazeris, kuris buvo gerai žinomas juvelyras. Iš pat pradžių, jis sukūrė net tris logotipus, kuriuose dominavo liūtas, tačiau visgi nugalėjo stiprybę ir jėgą vaizduojantis liūto simbolis.

Ne paslaptis, daugybė žmonių svajoja atsisėsti į erdvų, aplinką saugantį automobilį ir su juo nukeliauti daugybę kilometrų. Kaip bebūtų, nusipirkti vieną iš „Peugeot“ automobilių nėra taip paprasta ir reikalaują gan nemažų santaupų. Atsižvelgdami į didelę, būtent šių automobilių paklausą, mes siūlome tik techniškai patikrintus, kokybiškus ir originalius mašinų modelius auto nuomai. Automobilių nuoma – tai puiki galimybė išbandyti automobilį bei su jo pagalba nukeliauti iš taško A į tašką B už ypatingai gerą kainą rinkoje.

Peugeot nuomai siūlome automobilius esančius šiuose, didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei žinoma pagrindiniuose oro uostuose įsikūrusius Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Kad mašiną išsirinkti būtų dar paprasčiau, siūlome atkreipti dėmesį į šiuos modelius: Peugeot Boxer, Peugeot Partner  bei Peugeot Boxer L4H2. Visus modelius galima rezervuoti internetu bei atsiimti viename iš mūsų taškų.

Mūsų nuomojami PEUGEOT automobiliai:

Peugeot Partner nuoma  
 
Nuomos kaina nuo 18 eurų per dieną