„Opel“ – automobilis tapęs pačiu sėkmingiausiu Vokietijoje dar 1972 metais. Būtent šio automobilio sėkmė yra gerai žinoma ir greitai paplitusi po visą pasaulį. Staiga atsiradęs naujas,  ekonomiškas, o tuo labiau aplinkai draugiškas „Opel“ automobilis, buvo kažkas neįprasto ir tuo pačiu šokiruojančio. Naujos funkcijos bei važiavimo galimybės ir buvo pagrindiniai faktoriai, kurie lėmė didžiulę šio modelio sėkmę, o taip pat, padarė jį vieną žinomiausių ir geidžiamiausių to meto automobilių. Nuo pat pirmo modelio išleidimo, „Opel“ bendrovės savininkai ir gamintojai rūpinosi kiekvieno, naujai pristatomo automobilio funkcionalumu, o laikams besikeičiant ir technologijoms tobulėjant, sukūrė beribių galimybių automobilius, kuriais galime džiaugtis šiandieną.

Priekiniai varomieji ratai, aukštas aerodinaminio pasipriešinimo koeficientas, kompaktiškumas, unikalus ir išskirtinis dizainas – tai pagrindiniai bruožai, kuriais šiandieną pasižymi nauji „Opel“ modeliai. Tačiau, kadangi šios markės automobilių kaina yra ganėtinai didelė ir tikrai ne visi gali sau leisti tokią prabangą, mes siūlome pačią geriausią alternatyvą – auto nuomą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, o taip pat Vilniaus, Kauno bei Palangos oro uostuose. Mūsų siūlomos Opel automobilių nuomos paslaugos yra patikimos ir praverčiančios bet kokioje situacijoje.

Ieškote optimalaus ir kompaktiško varianto važinėjimui judriomis miesto gatvėmis? Rinkitės Opel Corsa bei Opel Fiesta Diesel automobilius. Reikalingas erdvus, praktiškas bei tuo pačiu elegantiškas modelis? Opel Astra Tourer TDI, Opel Insignia Diesel, o taip pat Opel Vivaro nuoma, puikiai išpildys jūsų reikalavimus. Kad pasirinkimo laisvė būtų dar didesnė, rinkitės jums labiausiai tinkančius modelius. Benzinu bei dyzeliu varomi automobiliai su mechanine arba automatine pavarų dėže už ypatingai gerą kainą.

Opel Corsa nuoma Opel Astra Diesel nuoma
opel-corsa-nuoma Opel Astra Diesel
Nuomos kaina nuo 14 eurų per mėnesį. Nuomos kaina nuo 22 eurų per mėnesį.


Opel Astra Tourer TDI nuoma Opel Insignia Diesel nuoma
Opel Astra Tourer TDI Opel Insignia Diesel
Nuomos kaina nuo 22 eurų per mėnesį. Nuomos kaina nuo 31 euro per mėnesį.


Opel Vivaro nuoma (9 vietų)  
Opel Vivaro 9 seats  
Nuomos kaina nuo 34 eurų per mėnesį.