„Mitsubishi“ – bene daugiausiai automobilių lenktynių laimėję automobiliai bei tuo pačiu ir  kompanija, gaminanti tik pagal naujausias technologijas ištobulintas transporto priemones. Apie Mitsubishi galima pasakyti viena – tai sportiškos dvasios įkvėptas automobilis pasižymintis tik pačiomis puikiausiomis, greitam ir kokybiškam automobiliui skirtomis savybėmis. Viskas, kas yra dažniausiai matoma šios kompanijos automobiliuose yra vienaip ar kitaip susiję su sportiška prigimtimi: dviejų dinamiškų durų instaliacija, grakštus ir palaipsniui kylantis sparnas, patogios sėdynės pritaikytos dviem, net ir labai aukštiems žmonėms ir žinoma elegantiškas ir tuo pačiu sportinis dizainas, kuris tikrai krenta į akis.

Taip pat, nors šios kompanijos automobiliai ir atrodo vizualiai maži, realybėje taip tikrai nėra. Įsėdus į šio automobilio vidų, galima pajusti didžiulį komfortą, kadangi jo sėdynės yra aukštos, o salonas erdvus bei pritaikytas ilgai kelionei. Ne paslaptis, ši gerai žinoma kompanija yra sukūrusi ne vieną pasisekusį modelį, tačiau Mitsubishi Eclipse Spyder visada buvo ir bus vienas iš populiariausių ir didžiausio dėmesio susilaukiantis automobilis. Automatinė pavarų dėžė, El. valdomi veidrodėliai bei langai, AC oro kondicionierius, odinis salonas, pastovaus greičio palaikymo  sistema, bendrai – svajonių automobilis greitį ir prabangą dievinantiems vairuotojams bei keleiviams.

Atsižvelgdami į savo klientų lūkesčius ir pageidavimus, mes siūlome tik kruopščiai atrinktų automobilių nuomą, kuri ne tik padėtų nukeliauti iš taško A į tašką B, bet būtų itin kokybiška. Auto nuomos paslaugos yra galimos šiuose, didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei žinoma pagrindiniuose Vilniaus, Kauno bei Palangos oro uostuose. Renkantis Mitsubishi nuomą labai svarbu pasirinkti jums patinkančio automobilio tipą: varomas benzinu arba dyzeliu, valdomas mechanine arba automatine pavarų dėže. Visi automobiliai yra nuomojami už ypatingai gerą kainą konkurencingoje rinkoje.

Automobilį galite rezervuoti internetu bei atsiimti viename iš mūsų taškų.

Mitsubishi Eclipse Spyder nuoma  
 
Nuomos kaina nuo 42 eurų per dieną