Mercedes-Benz – vienas seniausių automobilių gamintojas pasaulyje, kurio automobilių modelius atskirti yra ypač paprasta. Išskirtiniu originalumu ir kruopščiai sukurtu dizainu pasižymintys automobiliai, yra labai aukštai vertinami net pačių įtakingiausių pasaulio gyventojų. Ne paslaptis, Mercedes-Benz C250 modelis, greičiau nei visi kiti, prieš tai sukurti šios firmos modeliai pelnė vairuotojų simpatijas ir šiuo metu yra vienas labiausiai perkamų ir nuomojamų automobilių.

Norėdami savo klientams suteikti didelę pasirinkimo laisvę bei leisti mėgautis tik jiems patinkančiu automobiliu, mes siūlome išskirtinių Mercedes automobilių nuomą. Taip pat, kadangi didžiulė automobilių gausa labai dažnai trikdo vartotojus, mes atrenkame tik pačius patvariausius ir geriausiai vertinamus variantus, kurie ne tik atrodo, bet ir yra patys geriausi ir perspektyviausi. Prestižinės klasės visureigiai, vidutinės bei ekonominės klasės lengvieji automobiliai, visi – pasižymi pačiomis geriausiomis savybėmis ir funkcijomis: oro kondicionierius su klimato kontrole, elektra valdomi langai bei veidrodėliai, laisvų rankų įranga, pastovaus greičio palaikymo sistema, parkavimosi jutikliai, o svarbiausia odinis salonas su šildomomis sėdynėmis. Patogumas, elegancija bei estetiškas vaizdas – visa tai, gali būti jūsų, jeigu jau dabar rezervuosite jums patikusį Mercedes-Benz automobilį.

Nuomai, siūlome ir daugiau automobilių: Mercedes Benz GLK, Mercedes Benz SLK, Mercedes Benz C250. Juos galite rezervuoti internetu ir atsiimti didžiausiuose Lietuvos miestuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei žinoma Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose. Automobiliai gali būti pasirenkami ne tik pagal modelį, bet taip pat, pagal jų tipą. Varomi benzinu arba dyzeliu bei valdomi mechanine arba automatine pavarų dėže. Visas automobilių nuomos sąlygas ir variantus rasite mūsų pagrindiniame automobilių kataloge.

Rinkitės Mercedes Benz - mėgaukitės išskirtiniu komfortu bei praveivių dėmesiu. Juk svarbu ne tik kokybiškas važiavimas, bet ir dėmesys sulaukiamas iš aplinkinių.

Mercedes Benz CLA nuoma Mercedes Benz GLK nuoma
Mercedes Benz CLA automobilio nuoma Mercedes Benz GLK
Nuomos kaina nuo 44 eurų per dieną Nuomos kaina nuo 42 eurų per dieną


Mercedes Benz SLK nuoma  Mercedes Benz E Class nuoma
Mercedes Benz SLK  Mercedes Benz E Class automobilio nuoma
Nuomos kaina nuo 42 eurų per dieną  Nuomos kaina nuo 42 eurų per dieną


Mercedes Benz ML350 nuoma  
Mercedes Benz ML350 automobilio nuoma  

Nuomos kaina nuo 51 eurų per dieną