„Lexus“ - prabangos automobilis pulsuojantis išskirtiniu žavesiu ir elegancija. Nesumeluosime sakydami, minios žmonių yra pametę galvas dėl šio ypatingo automobilio ir atiduotų viską, kad tik galėtų nors kelias minutes praleisti šio „žvėries“ viduje. „Lexus“ pirkėjai, o taip pat ir gerbėjai, dažniausiai plūsta į salonus dėl didelio komforto, kurį vienareikšmiškai suteikia šis, japoniška dvasia dvelkiantis automobilis. Naujausios ir ištobulintos techninės savybės, automatinė arba mechaninė pavarų dėžė, pastovaus greičio palaikymo sistema, odinis ir taip visų mėgstamas salonas, šildomos sėdynės, lieti ratlankiai ir čia dar tikrai ne viskas. GPS navigacija, oro kondicionierius prisitaikantis prie skirtingo klimato, naujausia ir be priekaištų veikianti garso sistema. Vardinti būtų galima labai ilgai, tačiau taip pat, kaip automobilio komfortabilumas ir techninės savybės, „Lexus“ automobilių istorija yra taip pat įkvepianti ir žadą atimanti.

Visų pirma, dabar „Lexus“ yra pripažįstamas kaip pats naujausias prabangių automobilių gamintojas, kurio egzistavimas prasidėjo tik 1989–ais. Prabėgus dešimčiai metų po įmonės įkūrimo, buvo išleistas ir pirmasis visureigis, kuris buvo itin paklausus. Pirmasis hibridas buvo pristatytas tik 2005 metais, tačiau jo sėkmė, ekologiškumas ir komfortas pralenkia daugumą automobilių sukurtų 2015 ar 2016 metais.

Saugumas, tai dar vienas dalykas, kuris mus paskatino nuomoti aukščiausios klasės „Lexus“ automobilius. Atsižvelgiant į tai, jog šios kompanijos gamintojai skiria didžiules lėšas, kad automobilis pasižymėtų dar niekur nematytomis saugumo technologijomis, tai skatina būtent tokį automobilį siūlyti ir mūsų klientams. „Lexus“ auto nuoma yra galima didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei žinoma Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose. Šiuo metu, siūlome ypatingų, aukštos bei vidutinės klasės Lexus LS, Lexus RX, Lexus IS250 AWD bei Lexus RX350 automobilių nuomą. Be to, kad išsirinkti būdų dar lengviau, norime atkreipti dėmesį ir į nuomojamų automobilių tipus: varomi benzinu arba dyzeliu, valdomi mechanine arba automatine pavarų dėže.

Visus automobilius galite rezervuoti internetu už ypatingai gerą kainą jau dabar pat!

Lexus RX350 nuoma  Lexus IS 200t nuoma
Lexus RX350  Lexus IS 200t automobilio nuoma
Nuomos kaina nuo 200 eurų per dieną.  Nuomos kaina nuo 54 eurų per dieną.


Lexus GS 200t nuoma  
Lexus GS 200t automobilio nuoma  
Nuomos kaina nuo 69 eurų per dieną.