„Jeep“ – viena pirmųjų firmų sukūrusi nepriekaištingą automobilio galinčio važiuoti net pačia prasčiausia kelio danga, modelį. Nors Amerikiečių kompanija „Jeep“ ir buvo pirmieji, kurie rinkoje pristatė būtent tokį automobilį, juos sparčiai kopijavo kitų šalių įmonės: Vokiečiai, Japonai, Švedai ir netgi patys Amerikiečiai, kurie sukūrė neblogesnius modelius ir tapo didžiuliais konkurentais. Toks staigus ar netgi agresyvus automobilio modelio kopijavimas, paskatino Amerikiečių firmą kurti dar patrauklesnius variantus ir galų gale, jiems pavyko sukurti pirmąjį ir tokį vienintelį visureigį, kurių gamyba tapo jų pagrindine niša.

Labai įdomu, jog pagrindinis ir visų taip norimas automobilis „Jeep Grand Cherokee“ buvo sukurtas pagal tam metui nebūdingą būdą. Visa automobilio technine dalimi rūpinosi patys Amerikiečiai, tačiau dizaino kūrimą patikėjo gerai žinomai ir gerą vardą užsitarnavusiai kompanijai „Fiat“. Taip gimė idealus mašinos modelis, kuris dabar gali įveikti net pačias sunkiausias kliūtis kelyje.

Būtent toks Amerikietiškos ir Itališkos dvasios junginys yra gan neįprastas automobilių industrijoje, tačiau tikrai žavintis. Dėl tokio kūrybinio akibrokšto, originalumo bei žinoma pačio automobilio pajėgumo, daugybė mūsų klientų renkasi būtent šios firmos automobilių nuomą. Siekdami pačio geriausio rezultato ir tuo labiau patenkintų klientų, mes siūlome tik su laiku patikrintų transporto priemonių nuomą, kurios užtikrina saugią, komfortišką, o svarbiausia greitą kelionę iš taško A į tašką B. Mūsų nuomojami visureigiai yra pagaminti tik pagal pačias naujausias technologijas ir dažniausiai pasižymi šiomis savybėmis: pastovaus greičio sistema, parkavimosi jutikliai, automatinė arba mechaninė pavarų dėžė, lieti ratlankiai, SRS, ABS bei ESP funkcijos, o taip pat ir oro kondicionierius su klimato kontrole. Ką jau kalbėti apie odinį automobilio saloną su šildomomis sėdynėmis ir nepriekaištinga garso sistema.

Norite nors vienai dienai išbandyti naująjį „Jeep Grand Cherokee 4x4“? Gigantiškas, beveik dvi su puse tonos sveriantis automobilis, suteiks neišpasakytą komfortą, o automobilio valdymas prilygs elegantiškam pasivažinėjimui lengvuoju automobiliu. Jeep nuoma yra galima didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei žinoma pagrindiniuose oro uostuose. Automobilį galima rezervuoti internetu pasirenkant jo tipą: benzinu arba dyzeliu varomas automobilis su mechanine arba automatine pavarų dėže. Visos mašinos yra parduodamos už ypatingai gerą kainą konkurencingoje rinkoje.

Jeep Grand Cherokee nuoma (4x4)  
Jeep Grand Cherokee 4x4  
Nuomos kaina nuo 36 eurų per dieną.