Dar 1963 metais, garsi japonų įmonė „Honda“ sukūrė pirmąjį, patrauklų ir didelį dėmesį pritraukusį  automobilį. Laikui bėgant ir technologijoms besikeičiant, ši įmonė keitėsi, o taip pat keitėsi ir jų gaminami modeliai. Dėl nepastovaus stiliaus ir vis besikeičiančio dizaino, iš pat pradžių buvo gan sunku atpažinti „Honda“ automobilį. Tačiau besistengianti atsižvelgti į menkiausius vartotojų poreikius ir norus, įmonė, sukūrė ir vis dar kuria pačius įspūdingiausius ir norimiausius automobilius, kurie iš prekybos dingsta labai greitai.

Kadangi nusipirkti naują, kokybišką ir itin patrauklų automobilį yra tikrai sunku, mes siūlome pačią  geriausią alternatyvą – Honda nuomą. Honda automobilių nuoma, tai puiki galimybė miesto gatvėmis važiuoti stilingai ir manevringai. Ką jau kalbėti, apie šių automobilių valdymo savybes, fantastišką variklį bei japonišką patikimumą. Tam, kad puikius šio prekinio ženklo automobilius būtų galima įsivaizduoti dar geriau, siūlome atkreipti dėmesį į šias, puikias savybes: automatinė pavarų dėžė, pastovaus greičio palaikymo sistema, LED žibintai, šildomos sėdynės odiniame automobilio salone, laisvų rankų įranga, dažnai stoglangis, elektra valdomi langai ir veidrodėliai – visa tai ir dar daugiau lauks naujai išnuomotame „Honda“ automobilyje.

Ieškote automobilio su mechanine pavarų dėže? Mes siūlome įvairiausius tipus bei variantus. Rinktis galite iš benzinu arba dyzeliu varomų automobilių, o taip pat valdomų mechanine arba automatine pavarų dėže. Jau turite savo favoritą linksmam pasivažinėjimui su savo draugais, o gal radote puikų sprendimą riedėjimui judriomis gatvėmis į darbą? Išsirinktą mašiną galite rezervuoti internetu ir atsiimti viename iš mūsų salonų už ypatingai gerą kainą konkurencingoje rinkoje.

Šiuo metu siūlome Honda CR V bei Honda CR-V 4x4 automobilių nuomą, tačiau auto nuoma yra dažnai papildoma naujais ir populiariais automobilių modeliais.

Honda CR-V nuoma 4x4  
Honda CR-V 4x4  
Nuomos kaina nuo 42 eurų per mėnesį.