Išskirtinis salono dizainas, užtikrintos automobilio ergonominės savybės bei ekonomiškumas – visa tai, puikiai apibūdina Lietuvių taip mėgiamą kompaniją „Fiat“ ir jos automobilius. Dažniausiai dėl savo novatoriškumo, patogumo ir didelio erdvės pojūčio automobilio salone, „Fiat“ yra pasirenkamas šeimų ar keliones mėgstančių žmonių, kurie itin vertina funkcionalumą. Žinoma, ši kompanija taip pat žengia koja kojon su kitomis garsiomis kompanijomis ir kasmet pristato vis naujus ir dar labiau patobulintus modelius, kurie yra pritaikyti skirtingų poreikių žmonėms. Elegantiški, pagaminti pagal aukščiausias ir naujausias technologijas ir atvirkščiai, visai paprasti niekuo per daug neišsiskiriantys, tačiau labai lengvai valdomi bei galintys įveikti net sunkiausias kliūtis kelyje.

Svarbu paminėti, jog naujieji „Fiat“ labai aiškiai rodo pagrindinius savo privalumus ,kurių galbūt neturi kiti konkurentai. Nesvarbu ar jų gaminamas automobilio modelis yra nedidelis, jis visada pasižymi auštu salonu bei didesniais langais. Taip pat, vairuotojo padėtis prie automobilio vairo, visiškai užtikrina gerą kelio matomumą, o svarbiausia, sėdėti tokio tipo mašinose yra ypatingai patogu.

Atsižvelgiant į daugumos norus ir lūkesčius, mes siūlome tik laiko patikrintus ir pagal naujausius standartus pagamintų Fiat automobilių nuomą už konkurencingą kainą rinkoje. Laukia ilga kelionė su didele šeima, o gal tiesiog ieškote erdvaus automobilio į kurį sutalpinti daugybę daiktų būtų vienas juokas? Siūlome Fiat Ducato Maxi L4H2 krovininio mikroautobuso nuomą. Fiat Ducato automobilio nuoma, jau spėjo pasižymėti itin didele paklausa. Mechaninė pavarų dėžė, AC oro kondicionierius, laisvų rankų įranga, pastovaus greičio palaikymo sistema ir daugybė kitų, puikių savybių.

Fiat nuoma – yra vykdoma šiuose, didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. O taip pat ir pagrindiniuose Lietuvos oro uostuose. Benzinu arba dyzeliu varoma automobilį su mechanine arba automatine pavarų dėže galite rezervuoti internetu.

Fiat nuoma – puiki galimybė nukeliauti iš taško A į tašką B ypač patogiai ir be jokių rūpesčių.

Mūsų nuomojami FIAT automobiliai:

FIAT Ducato Maxi L4H2 nuoma  
 
Kaina nuo 36 eurų per mėnesį