„Chrysler“ – automobiliai, rinkoje egzistuojantys jau nuo 1924 metų. Šios, amerikiečių firmos automobilių modeliai yra gerai žinomi tiek tarp Europos, tiek tarp viso pasaulio gyventojų. Dėl savo  unikalaus, talpaus bei erdvaus salono, šios firmos automobiliai yra itin vertinami praktiškumui bei funkcionalumui pirmenybę teikiančių  žmonių.

Dėl didelės šių mašinos paklausos, mes siūlome tik geriausiai įvertintus ir pagal naujausias technologijas pagamintus automobilius su kuriais važiuoti judriomis miesto gatvėmis ar netgi sunkiais, iššūkius keliančiais ruožais būtų vienas malonumas. Ypatingai patogiam ir komfortiškam važiavimui idealiai tiks 2014-2015 metų modelis – Chrysler Grand Voyager. Ilgoms distancijoms pritaikytas automobilis pasižymi erdviu odiniu salonu, kokybiška garso sistema, aukštos kokybės AC oro kondicionieriumi, lietais ratlankiais bei žinoma laisvų rankų sistema.

Planuojate ilgą kelione su šeima, o gal išvyką su geriausiais draugais, tačiau neturite daugiau nei keturis žmones talpinančio automobilio? Chrysler nuoma – išspręs visas problemas. Vienatūrių klasei priklausantis automobilis, jau pelnė daugybės patyrusių vairuotojų simpatijas dėl itin patvaraus ir talpaus vidaus, o taip pat profesionalios bazinės įrangos.

Chrysler voyager nuoma yra saugi ir efektyvi. Automobilius galite rinktis pagal skirtingus tipus: varomi benzinu arba dyzeliu, turintys mechaninę arba automatinę pavarų dėžę. Visi automobiliai yra nuomojami pasirinktam laikotarpiui ir gali būti rezervuojami internetu. Gera auto nuomos kaina  – tikrai nustebins!

Chrysler Grand Voyager nuoma  
 
Nuomos kaina nuo 35 eurų per dieną.