Nesuklysime sakydami, jog BMW yra daugumos svajonių automobilis. Jau pirmasis šios markės automobilis pagamintas 1927 metais buvo sutiktas išskirtinai, ką jau kalbėti apie šių laikų modelius. Vokiškų automobilių gamintojas, o tuo pačiu ir BMW kūrėjas Bayerisch Motoren Werke A ne veltui  sukūrė net penkias šio automobilio kartas, kurios kiekviena yra savaip skirtingos, o dar svarbiau tikrai ypatingos!

Atsižvelgdami į klientų poreikius ir norus, mes siūlome tik naujausių ir visų mėgiamų BMW X3 bei BWM X5 nuomą už ypatingai gerą kainą rinkoje. BMW X3 – yra sukurti koncentruojantis į ekonomiškumą ir prestižą, juk gatvėje pravažiavus būtent šiam automobiliui, dauguma negali nuleisti akių. Automobilio didybė, originalus ir visiškai iš kitų išsiskiriantis dizainas, naujausiomis technologijomis pagamintas variklis, o taip pat ir žadą atimantis salonas. Dar naujesnis ir kelis kartus ekonomiškesnis yra BWM X5. Dauguma, šį automobilį apibūdina keliais ir viską pasakančiais žodžiais – prabangus, elegantiškas, didingas. Gaminamas su visų varomų ratų pavara, o taip pat su dyzeliniais ir benzininiais varikliais, šis automobilis yra tikras atradimas. Pagamintas pagal pačias naujausias technologijas, jis pasižymi tik geriausiomis savybėmis, kurios leidžia keliu skrieti itin lengvai ir greitai. Nors X5 yra suprojektuotas kaip lengvasis automobilis, jis važiuoja kaip tikras sportinis automobilis, o atrodo kaip aukščiausios klasės visureigis. Be to, kadangi būtent šio automobilio važiavimo galimybės yra beribės, o išorinė ir vidinė išvaizda nepalieka abejingų, jis yra vienas labiausiai norimų automobilių.

Aukščiausios kokybės BWM automobilių nuoma - populiarus sprendimas. Didžioji mūsų klientų dalis renkasi būtent šių automobilių nuomą. Norite bent kelias dienas patirti neapsakomą jausmą, kai valdyti automobilį yra vieni juokai, o važiuoti bei laiką leisti jame yra vienas malonumas? BMW nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei žinoma Vilniaus ir Palangos oro uostose už ypatingai gerą kainą. Rezervuokite sau patikusį automobilį internetu bei nepamirškite pasirinkti automobilio tipą. Benzinu ar dyzeliu varomas BMW, o taip pat su mechanine arba automatine pavarų dėžę. Šiuo metu galimi modeliai: BMW X5, BMW X3, BMW 320i, BMW 528i F10 bei BMW X3 F25.

Rinkitės jau dabar ir gatvėmis riedėkite prabangiai ir elegantiškai su aukščiausios klasės automobiliu.

BMW 320i nuoma BMW 528i F10 nuoma
BMW 320i BMW 528i F10 nuoma
Nuomos kaina nuo 33 eurų per dieną. Nuomos kaina nuo 60 eurų per dieną.


BMW X3 F25 nuoma
bmw-x3-f25  
Nuomos kaina nuo 42 eurų per dieną.