Audi – automobiliai pasižymintys paprastu ir ergonomišku valdymu bei puikiu funkcionalumu. Daugumą šios markės automobilių galima priskirti prie prestižinių, turinčių gerą variklį ir moderniai įrengtą saloną automobilių, kurie yra ypatingai mėgiami vairuotojų, o dar labiau keleivių. Prabanga tviskantys automobiliai išsiskiria ne tik puikiu ir unikaliu dizainu, bet taip pat ir itin didelį komfortą suteikiančiu salonu, kuriame praleistos valandos yra vienas malonumas.

Nesvarbu ar Audi naudosite kasdieniniam važinėjimui į darbą, ar ilgoms bei iššūkius keliančioms kelionėms – šios markės automobilis yra idealiai pritaikytas tiek mašinų pilnoms gatvėms, tiek kalnuotoms ar pavojingoms vietovėms. Pagamintas pagal aukščiausias ir naujausias technologijas, AUDI, lengvai išsiskiria iš kitų automobilių savo jaunatviškumu bei veržlumu, o svarbiausia didžiuliu komfortu bei saugumu, kurie yra būdingi aukštos klasės automobiliams.

Dėl užtikrinto komforto kelionės metu,  profesionalios įrangos esančios mašinos viduje, tokios kaip: audio aparatūra, vėdinimo sistemos, pastovaus greičio palaikymo sistemos bei dažnai parkavimo jutikliai ar odinis salonas, Audi yra vienas dažniausiai nuomojamų automobilių.

Ieškote patikimo ir tuo pačiu prabangaus automobilio? Audi nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose yra greita ir itin saugi. Audi automobilių nuoma, gali būti labai paprastai atliekama rezervacijos internetu pagalba, o taip pat viename iš mūsų salonų. Ypatingam pasivažinėjimui, siūlome prestižinės klasės automobilio Audi Q5 nuomą už gerą kainą rinkoje.

Taip pat, atsižvelgdami į visų klientų poreikius, mes siūlome įvairių Audi tipų automobilius. Audi nuoma su mechanine pavarų dėže bei su lengviau valdoma automatine pavarų dėže. Be to, kad automobilį nuomai pasirinkti būtų dar lengviau siūlome automobilius varomus benzinų arba dyzeliu.

Puikiais techniniais duomenimis pasižymintis AUDI automobilis jau laukia jūsų! Rezervuokite internetu ir atvykite pasiimti sau patikusį automobilį jau tą pačią dieną.

Audi Q7 4x4 nuoma  
Audi Q5  
Nuomos kaina nuo 150 eurų per dieną.