Jeigu neapsisprendžiate, kokį automobilį norėtumėte įsigyti, visuomet gera išeitis yra pirmiausia išsinuomoti tokį, kokį esate nusižiūrėję, ir tuomet įsitikinti, ar jis tikrai pateisins jūsų lūkesčius.

Ilgalaikė automobilių nuoma Lietuvoje pasiteisina ir savo kaina, nes nuomos įmokos yra mažesnės nei mėnesinės lizingo įmokos. Be to, nuomos suma gali būti nurašoma į įmonės veiklos sąnaudas, o ilgalaikio turto nusidėvėjimo apskaitos yra išvengiama.

Mašinų nuoma taip pat suteikia mažiau įsipareigojimų – pasibaigus nuomos terminui, galite tiesiog rinktis visai kitą automobilį, jeigu jūsų lūkesčiai automobiliui ir poreikiai pasikeitė.

Auto nuoma Lietuvoje yra puikus būdas išspręsti atvykimo į svarbius priėmimus arba nuolatinio važinėjimo nevairuojančiam žmogui klausimą – automobilių nuoma LT galima su vairuotoju. Taip nereikės atskirai nuomotis automobilio ir vargti bei atskirai išlaidauti samdant vairuotoją. Profesionalus vairuotojas veš saugiai, patikimai, ir, turėdamas įgūdžių miesto gatvėse – optimaliai greitai.