Didmiesčių gyventojams užsienyje žvalgantis naujų madų, automobilio nuoma vestuvėms Vilniuje kai kuriems žmonėms yra tapusi atrakcija – kas pasirodys originaliau, atkreips daugelio dėmesį važiuojant gatvėmis su originaliu senoviniu automobiliu ar tiesiog pralinksmins vestuvių svečius. 

Vis dėlto vestuvinių automobilių nuoma dažniausiai dar lieka tradicinė, nes ne tiek daug žmonių nori prisiminti savo santuokos dieną kaip pokštą. Automobilių nuoma vestuvėms Vilniuje, pastebima, dažniausiai vis dar renkamasi iš prabangių automobilių. Paprastai tai yra limuzinų, kabrioletų nuoma. Kabrioletų nuoma, žinoma, ypač populiari šiltuoju metų sezonu. 

Iš tiesų tokį pasirinkimą gali lemti ne tik noras praleisti dieną solidžiai, bet ir finansiniai sumetimai. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo visai kitaip, bet prabangių automobilių nuoma svarbioms progoms savo kaina nėra brangesnė, nei atnaujinto seno automobilio nuoma, nes į pastarojo atnaujinimą ir priežiūrą jų savininkams tenka investuoti daug lėšų. Pavyzdžiui, jeigu prestižinį, prabangų, erdvų automobilį galima išsinuomoti už 75 eurus dienai, tai už retro automobilio nuomą tiek pat pakloti reikės mokant už vieną valandą.