Nuomotis mašiną?

Išnuomota mašina Jums gali suteikti laisvės, lankstumo ir laimės jausmą keliaujant. Kai kuriose pasaulio vietose, tai vienintelis judėjimo būdas. Todėl išsinuomodamas automobilį gali išspręsti daugybę problemų, kurios iš pirmo žvilgsnio pasirodė Juozapinės kalno dydžio. Svarbu suprasti visas Jums suteikiamas paslaugas ir patogumus bei suderinti juos su esama atsakomybe.

Automobilio pasirinkimas

Kokio automobilio Jums reikia? Ar Jus domina automobilių nuoma be užstato, o gal Jūs neseniai išsilaikėte teises ir norėtumėte pasinaudoti specialia automobilių nuoma be stažo? Jei Jūs planuojate kelionę su šeima ar draugais, didesnis automobilis bus tik privalumas. Vienatūris Chrysler (Grand) Voyager, visureigis Jeep Grand Cherokee 4x4 arba universalas Subaru Outback 4x4 kaip tik tai, ko Jūs ieškote.

Žinoma, norintiems stilingai pasivažinėti Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos miestuose ar romantiškai nuvažiuoti atkarpą Vilnius/Kaunas – Klaipėda rinktis reiktų plaukus kaip reikiant pakedenantį automobilį Mercedes Benz SLK. Su juo ne tik stilingai atrodysite, bet ir maloniai jausitės!

Jei automobilį renkatės ekonominiais sumetimais, tuomet Jums reiktų pasinaudoti specialia automobilių nuoma be užstato ir užsirezervuoti patį kompaktiškiausią iš siūlomų automobilių.

Rezervacija

Pagrindinis klausimas – Kiek ilgai Jūs ketinate nuomotis automobilį? Automobilių nuoma yra ypatinga – kuo ilgesnis periodas, tuo pigiau galima išsinuomoti automobilį. Jei konkrečiai žinote, kiek laiko užtruksite kelionėje, tuomet galite sutaupyti net iki 150 litų. Prasitęsti visuomet galėsite, tačiau svarbiausiai tiksliai suplanuoti.

Taip pat galite pasitikrinti, kokios tuo metu siūlomos nuomos kompanijos akcijos ar nuolaidos. Juk nesinori permokėti, o informacija galite gauti apsilankę svetainėje, ar tiesiog susisiekę su aptarnaujančiu personalu.

Taisyklės

Jei rezervuojate automobilį internetu, visuomet atidžiai perskaitykite po kuo pasirašote: gražinimo terminus, kokios yra nuobaudos gresia už padarytą žalą. Juk Jūs norite žinoti, ko bijoti ir kuo džiaugtis. Kaip jau minėjau, mašinos nuoma yra ne tik didelis džiaugsmas, bet ir Jūsų atsakomybė. Nors mes pasitikime savo klientais ir siūlome rinktis pradedantiesiems vairuotojams pritaikytą automobilių nuomą be stažo, visgi kiekvienas turėtų prieš išsinuomodamas automobilį pagalvoti apie save ir savo galimybes, o mes, savo ruožtu, visada patarsime.

Rezervuodami telefonu, būtinai pasiklauskite apie taisykles ir terminus. Būtina įsisavinti Jums pateikiamą informaciją, rezervacijos sąlygas.

Mašinos pasiėmimas/gražinimas

Nieko čia daug neprigalvosi, tačiau prieš pasiimant mašiną patikrinkit ją, kad pats jaustumėtės saugus ir užtikrintas, dėl jos kokybiško stovio. O gražindamas – pripilkite degalų baką, bei patikrinkite, ar nepalikote savo asmeninių daiktų, kurių nuomos kompanijai tikrai nereikia, tačiau Jums jie galbūt yra gyvybiškai reikalingi.

Išsirinkus ir galiausiai užsirezervavus norimą ar reikiamą mašiną, galite lengviau atsipūsti – smagūs nuotykiai priešaky. Viskas, ko Jums reikia – atsipalaiduoti ir mėgautis autonuomos teikiamais malonumais!