Neturi kur dėt pinigų? Banko sąskaita artėja prie maksimumo? Gal, tuomet, išsinuomok automobilį! Tiesa, jei pasirinksi Ford Focus, prireiks daugybės metų, kad galėtumėm pasisavinti tavo lobius. Norint paskubinti šį procesą, tau teks nukeliauti į saulėtąjį Los Andželą.

Būtent Los Andžele gali išsinuomoti mašiną ne už bet kiek, o už 25 tūkstančius dolerių. Ir ne mėnesiui, ir ne savaitei, o vienai dienai. Turbūt nebus keista išgirst, kad sėdėsi už greičiausio po miestus galinčio važiuoti automobilio, Bugatti Veyron vairo, kurio bakas patuštėja 40-čia litrų, pravažiavus šimtą ramių kilometrų didmiesčio gatvėmis. Jei nesi nusiteikęs išleisti tiek daug, gali pasirinkti Bentley Azure, ar Rolls-Royce Drophead kabrioletus, už kuriuos teks pakloti vos 5 tūkstančius dolerių už dieną ir teliks sugalvoti tik pasiaiškinimą žmonai dėl moteriškų kvepalų dvelksmo nuo tavojo švarko. Galiausiai, gali vieną dieną su Bugatti iškeisti į 10 dienų su raudona Ferrari F430 Coupe ir pasidžiaugti nesibaigiančiais Amerikos keliais.

Na, bet užteks svajoti. Realybė ta, kad už lango krizė ir geriausias pasirinkimas tau bus anksčiau minėtas Ford Focus. Juk jis atliks tą pačią funkciją, kaip ir bet koks kitas automobilis: patogiai nugabens tave iš taško A į tašką B, o ir automobilio nuoma kainuos vos nuo 85 lt/dienai.

Pabaigai, norėtųsi parašyti, kad mano patarimai automobilių nuomai nėra dideli, tačiau labai svarbūs. Pateiksiu juos žemiau:

Patarimai nuomojantis auto:

  • tiksliai apgalvokite, kokią planuojate kelionę ir pagal tai nuomokitės auto;

  • paklausykite ir kitų nuomonių, ypač patyrusių darbuotojų, nes jų patarimai nuomojantis auto yra neįkainojami ir gali tikrai praversti;

  • jei svarstote, kas geriau: pataupyti ir išsinuomoti kokią nors šiaip sau mašiną, ar visgi skirti kiek daugiau pinigų patogiai ir erdvei transporto priemonei, teisingas atsakymas neabejotinai būtų antrasis. Su visišką komfortą užtikrinančiu automobiliu Jūsų išvykos bus ne tik patogios, bet ir smagios.

Tai štai ir visi mano žadėti automobilių nuomos patarimai.