Turistiniu, nauju automobiliu nuoma

 

NUOMOJAMI AUTOMOBILIAI

Visi AUTOBANGOS nuomojami automobiliai yra suskirstyti į klases pagal savo modelį. Savo klientams siūlome rinktis iš šių automobilių kategorijų: ekonominiaikompaktiniaividutinės klasėsprestižiniaivisureigiaikabrioletaiminivenaimikroautobusaiautomobiliai su vairuotojais. Naujų automobilių nuomą Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestuose bei Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose siūlome nuo 1 dienos iki 36 mėnesių  trukmės nuomos laikotarpiui.

 

UŽSAKYMAS

Šimtu procentų garantuoti Jūsų pasirinkto automobilio negalime, todėl rezervuojame Jums Jūsų pasirinktą arba panašų automobilį. Labai stengsimės užtikrinti ir įvykdyti Jūsų pageidavimus, tačiau nesant galimybei, išnuomosime Jums tos pačios arba dar aukštesnės klasės automobilį už Jūsų rezervuoto automobilio kainą. Automobilių nuomos paslaugomis galite pasinaudoti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje bei visuose Lietuvos oro uostuose.

 

MINIMALUS NUOMOS LAIKOTARPIS

Minimalus automobilio nuomos laikotarpis yra 1 para (24 val.). Jeigu klientas vėluoja automobilį grąžinti ilgiau nei 1 val. – apmokestinama papildoma para. Automobiliai ar mikroautobusai su vairuotoju įmonėje AUTOBANGA nuomojami ne trumpesniam kaip 2 valandų laikotarpiui. 

 

VAIRUOJANTIS ASMUO

Naujų automobilių nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje ir Lietuvos oro uostuose yra patraukli jauniems žmonėms, tačiau nuomojamą automobilį suteikiame galimybę vairuoti ne jaunesniems nei 20-ties metų sulaukusiems asmenims, kurie pateiktų tarptautinius reikalavimus atitinkantį ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą bei  turėtų mažiausiai 1 metų vairavimo patirtį. Išsinuomotą automobilį vairuoti gali tik nuomos sutartyje įtrauktas asmuo/asmenys. Kitu atveju automobilį galime išnuomoti už papildomą mokestį su mūsų įmonės vairuotoju.

 

DOKUMENTAI 

Prieš išsinuomodamas automobilį, klientas turi pateikti šiuos savo galiojančius dokumentus: pasą arba tapatybės kortelę ir vairuotojo pažymėjimą. Jų kopijos yra pridedamos prie nuomos sutarties originalo. 

 

KAINA 

Automobilių nuomos kainos lentelėse yra nurodytos kelionėms Baltijos šalių (Lietuva, Latvija, Estija) teritorijoje ir galioja visus metus išskyrus vasaros sezoną. Nuo Liepos mėn. 1 dienos iki Rugpjūčio mėn. 31 dienos automobilių nuomos kainos gali didėti. Į lentelėje nurodytas nuomos kainas yra įskaičiuota: civilinis draudimas, KASKO draudimas, automobilio keleivių draudimas, neribotas kilometražas, 24/7 pagalba kelyje bei administracinis sutarties mokestis. Lengvųjų automobilių nuomos kainos nurodytos su PVM, o krovininių - be PVM. Kelionėms už Baltijos šalių ribų nuomos kainai netaikomos nuolaidos bei iki 400 km ribojama leistina dienos rida. Viršijus leistiną ridą imamamas papildomas 0,15 EUR/km mokestis. UAB "Autobanga" pasilieka teisę keisti nuomos kainas naujoms, nepatvirtintoms rezervacijoms be atskiro įspėjimo.

 

ATSISKAITYMAS 

Apskaičiuotas nuomos mokestis įmonei sumokamas nuomos laikotarpio pradžioje, pasiimant automobilį. Už naujo automobilio nuomą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje bei Lietuvos oro uostose galima atsiskaityti banko kortelėmis (VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD, MAESTRO), banko pavedimu arba grynaisiais pinigais. 

 

UŽSTATAS 

Nuo 300 EUR iki 1500 EUR užstatas yra Nuomininko atsakomybei lygi suma vagystės, autoavarijos ar trečiujų asmenų veiklos atvejais. Šią sumą užšaldome (rezervuojame) kliento banko kortelės (VISA, VISA ELECTRON, arba MASTERCARD) sąskaitoje. Užstato suma gali likti užšaldyta kliento saskaitoje nuo 14 iki 21 kalendorinės dienos, skaičiuojant nuo užšaldymo datos. Tai priklauso nuo kliento banko, kuris yra išdavęs mokėjimo kortelę.

 

DRAUDIMAS 

Visi AUTOBANGOS nuomojami automobiliai yra apdrausti TPVCA (Transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės) privalomuoju draudimu ir KASKO draudimu (avarijos, vagystės, stichinės nelaimės, trečiųjų asmenų tyčinės veikos atvejais). Visi draudimai galioja geografinės Europos ribose ir yra įskaičiuoti į svetainėje nurodytas automobilių nuomos kainas. Nuomininko ribota atsakomybė įvykus draudiminiam įvykiui yra nuo 300 EUR iki 1500 EUR (dydis priklauso nuo išsinuomoto automobilio). Įvykis laikomas draudiminiu, Nuomininkui pateikus eismo įvykio deklaraciją ir/arba policijos pažymą ir įvykio aplinkybių paaiškinimą. 

 

PAPILDOMAS DRAUDIMAS 

Nuomininkas turi galimybę sumažinti savo atsakomybę įvykus draudiminiam įvykiui iki 0 EUR. Ši paslauga kainuoja papildomai nuo 9 EUR iki 87 EUR už parą (priklauso nuo automobilio ir nuomos laikotarpio trukmės). Pasirinkus papildomo draudimo paslaugą,  užstato suma sumažinama iki 150 EUR. Papildomas draudimas galioja Nuomininkui pateikus eismo įvykio deklaraciją ir/arba policijos pažymą ir įvykio aplinkybių paaiškinimą. Papildomas draudimas negalioja vandalizmo, automobilio stiklų ir ratų apgadinimo atvejais.

 

AUTOMOBILIO PRISTATYMAS / GRĄŽINIMAS 

Išsinuomotą automobilį pasiimant ar pristatant į AUTOBANGA biurus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje nereikalaujamas joks mokestis. Klientams siūlome už papildomą mokestį pristatyti ir nuomai pasibaigus paimti automobilius bet kuriame mieste Baltijos šalyse bet kuriuo paros metu. Jeigu automobilis pasiimamas Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose, papildomai prašome nustatyto dydžio (12 EUR) oro uosto mokesčio.

 

AUTOMOBILIO GRĄŽINIMAS ANKSČIAU LAIKO 

Sumokėtas nuomos mokestis nėra grąžinamas, jei išsinuomotą automobilį Nuomininkas grąžina anksčiau sutartyje numatyto laiko, tačiau likusia nepanaudota automobilio nuomos mokesčio dalimi siūlome pasinaudoti per 12 mėnesių nuo transporto priemonės grąžinimo, kitą kartą nuomojantis automobilį.

 

GEDIMAI, AVARIJOS IR PAKAITINIS AUTOMOBILIS

Jeigu nuomos metu Baltijos šalių (Lietuva, Latvija, Estija) teritorijoje įvyksta techninis gedimas, avarija arba jei išnuomotas automobilis tampa nebetinkamas naudoti dėl kitų priežasčių, AUTOBANGA savo klientams suteikia pakaitinį automobilį. Jei automobilis sugenda ar patenka į autoįvykį ne Baltijos šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos) teritorijoje, automobilio remontu ir pargabenimu į AUTOBANGOS automobilių techninio aptarnavimo centrą Vilniuje rūpinasi Nuomininkas savo lėšomis.

 

AUTOMOBILIŲ ĮRANGA

Visi AUTOBANGOS nuomojami automobiliai turi visą pagrindinę ir kliento patogumą garantuojančią įrangą: AM/FM CD/MP3 grotuvus, vairo stiprintuvus, oro kondicionierius, oro pagalves, centrinius užraktus ir integruotas apsaugos sistemas.

 

PAPILDOMA ĮRANGA

Kartu su automobiliu už papildomą mokestį galime pasiūlyti išsinuomoti įvairių dydžių kėdutes vaikams, 4G/LTE WiFi modemus, kurių dėka galėsite mėgautis sparčiausiu neribotu internetu Lietuvos Respublikos teritorijoje bei navigacines GPS sistemas.

 

DEGALAI

Nauji automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje išnuomojami ir grąžinami su pilnu kuro baku. Klientui grąžinus automobilį su nepilnu baku kuro, įmame nustatyto dydžio papildomą kuro pripildymo mokestį (15 EUR).

 

KET

Automobilio Nuomininkas prisiima visišką atsakomybę dėl kelių eismo taisyklių laikymosi ar nesilaikymo automobilio nuomos metu. Gavę pranešimą apie KET pažeidimus, AUTOBANGA perduoda kliento duomenis policijai arba kitai atsakingai institucijai. Tokiu atveju klientas turi sumokėti KET pažeidimų administravimo mokestį - 30 EUR.

 

ŽEMĖLAPIAI

Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestuose bei Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose naujų automobilių nuomą siūlanti AUTOBANGA garantuoja, kad Lietuvos Respublikos kelių žemėlapius rasite kiekviename išnuomotame automobilyje.

 

FORCE MAJEURE

Jei rezervuotas automobilis pakliuvo į autoįvykį, sugedo ar iškilo kitos nenumatytos aplinkybės, AUTOBANGA prieš tai įspėjusi klientą el. paštu arba telefonu, turi teisę atšaukti automobilio rezervaciją.